100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı
İŞ YÖNETİM VE DİPLOMASİ DÜNYASINDA MÜZAKERE - A. Kadir Varoğlu | Yeni

İŞ YÖNETİM VE DİPLOMASİ DÜNYASINDA MÜZAKERE

ISBN / BARKOD : 4236621444152
Üretici : SİYASAL KİTABEVİ SAHAF
Yazar : A. Kadir Varoğlu Ünsal Sığrı
Sayfa Sayısı : 232
Konu Eğitim / Üniversite Ders Kitapları
Son zamanlardaki satış : 2
Günlük hayatın ayrılmaz bir parçası olan müzakere, çoğunlukla farkına varılmadan kendiliğinden gerçekleştirilen bir faaliyet olarak karşımıza çıkmaktadır. Zira hayatın hemen her aşamasında karşımızdakini ikna etmeye Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 12,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

4236621444152

Sayfa Sayısı

232

Basım Yeri

ANKARA

Basım Tarihi

2008

Dili

TÜRKÇE

Günlük hayatın ayrılmaz bir parçası olan müzakere, çoğunlukla farkına varılmadan kendiliğinden gerçekleştirilen bir faaliyet olarak karşımıza çıkmaktadır. Zira hayatın hemen her aşamasında karşımızdakini ikna etmeye çalıştığımız durumlar içinde bulunmaktayız. Örneğin; iş yaşamında kritik bir toplantıda, uluslar arası görüşmelerde, bir pazarlama sürecinde ya da iş görüşmesinde, özel yaşamda arkadaşlarımızla hangi filme gideceğimiz ile ilgili karar vermeye çalışırken bile aslında müzakere süreçlerini yaşıyoruz. Tüm bunların yanında müzakere, belirli bir sistematiği, ilkeleri ve araçları olan oldukça karmaşık bir süreçtir. 

Bu kitabın başlıca amacı, müzakere teknik ve yöntemlerinin tanımlanması ve tanıtılması, müzakere sürecinin etkinlikle sürdürülebilmesi ve her iki tarafın da kazançlı çıkacağı müzakerelerin gerçekleştirilebilmesi için gerekli bilgi ve becerilerin literatüre ve okuyuculara kazandırılmasıdır.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat