100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +7 TL ile kapıda ödeme imkanı
OpenCV ve Python ile Eğlenceli Projeler ve Oyunlar - Ahmet Aksoy | Yen
%25 indirimli

OpenCV ve Python ile Eğlenceli Projeler ve Oyunlar

ISBN / BARKOD : 9786052263617
Üretici : Abaküs Kitap
Yazar : Ahmet Aksoy
Sayfa Sayısı : 152
Konu Bilgisayar / Diğer
Bilgisayar / Oyunlar
OpenCV ve Python ile Eğlenceli Projeler ve Oyunlar Bu kitapçıkta OpenCV sistemi ile neler yapabileceğimizi basit ama işlevsel kodlarla örneklendiriyoruz. İşin teorisi yerine uygulamaya ağırlık verdiğimiz bu kitap, OpenCV için bir Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Liste Fiyatı : 29,50
Kitapsahaf Fiyatı : 22,13
Kazancınız : 7,37

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

9786052263617

Boyut

13.50x19.50

Sayfa Sayısı

152

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2019-09

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

OpenCV ve Python ile Eğlenceli Projeler ve Oyunlar

Bu kitapçıkta OpenCV sistemi ile neler yapabileceğimizi basit ama işlevsel kodlarla örneklendiriyoruz. İşin teorisi yerine uygulamaya ağırlık verdiğimiz bu kitap, OpenCV için bir başlangıç kitabıdır. Bu kütüphane ile neler yapabileceğinizi işlevsel örneklerle gösterdik.

Bundan sonraki çalışmalarımız Makina Öğrenmesi ve Yapay Zekâ gibi alanlarda daha fazla ağırlığa sahip olacak. Şimdiye kadar yaptıklarımız, sadece, bu amaca yönelik ısınma hareketleridir.Bu kitapta kullandığımız Face Recognition, Facial Landmarks, YOLO Nesne Saptama gibi kütüphane ve yöntemler yakın gelecekte neler yapabileceklerimizin ipuçlarını barındırıyor.

Biz yazılımcıların, sadece sansasyonel gelişmelerle yetinmemiz mümkün değildir. Asıl önemlisi gündelik çalışmalarımızı şekillendiren ve şekillendirecek olan yeni bilişim yapı taşlarını nasıl kullanabileceğimizi öğrenmek; bu araçlarla ve işlevleriyle bütünleşerek onları içselleştirmektir.

Yapay Zekâ sadece Bilişim Dünyasını değil, fiziksel dünyamızın da her bir santimetrekaresini derinden etkileyecektir.Bundan kaçınmak artık mümkün değildir. Asıl yapmamız gereken, bu gelişmenin içinde, onunla birlikte yaşamayı öğrenmektir.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat