100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı
Çocuk Edebiyatı - Alemdar Yalçın | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın Adre
%30 indirimli

Çocuk Edebiyatı

ISBN / BARKOD : 9789753384025
Üretici : Akçağ Yayınları - Ders Kitapları
Yazar : Alemdar Yalçın Gıyasettin Aytaş
Sayfa Sayısı : 359
Konu Edebiyat / Deneme
Son zamanlardaki satış : 1
Bu çalışma ülkemizde çocuk edebiyatı alanında uygulamalı ve teorik olarak çocuk, çocuk psikolojisi, çocuk gelişimi, edebiyat ve çocuk edebiyatı kavramlarının bir araya getirildiği, en son bilimsel gelişmelerin ışığnda hazırlanmış Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Liste Fiyatı : 37,00
Kitapsahaf Fiyatı : 25,90
Kazancınız : 11,10

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

9789753384025

Boyut

16.00x23.50

Sayfa Sayısı

359

Basım Yeri

Ankara

Basım Tarihi

2017

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Bu çalışma ülkemizde çocuk edebiyatı alanında uygulamalı ve teorik olarak çocuk, çocuk psikolojisi, çocuk gelişimi, edebiyat ve çocuk edebiyatı kavramlarının bir araya getirildiği, en son bilimsel gelişmelerin ışığnda hazırlanmış bir çalışmadır.

Yazarları, görevleri gereği Hollanda, İngiltere, Almanya ve ABD'de kullanılmak üzere birçok çocuk edebiyatı metni ve kitap çalışmasına katılmış, geleneksel kültür unsurlarımızın çizgi film haline getirildği projelerde çalışmışlardır.

Uzun yılların getirdiği bilgi ve deneyimleriniyansıttıkları Çocuk Edebiyatı kitabı, benzerleriiçinde özgün ve tamamen farklı boyutları olanbir çalışmadır. Konuya ilgi duyan araştırmacılar,eğitimciler, sınıf ve Türkçe öğretmenleri ilefakültelerin Türkçe ve Sınıf Öğretmenliği Bölümüöğrencileri hedef kitle olarak alınmıştır.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat