250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +16 TL ile kapıda ödeme imkanı

Şizofrenin Kamburu

ISBN / BARKOD : 12345672124416
Üretici : Mola Kitap Sahaf
Yazar : Arifzade
Sayfa Sayısı : 224
Konu Edebiyat / Türk Edebiyatı
Hayalleri ile hatıraları arasındaki çıkmazın sonuna gelmiş olan faniyim ben. İçindeki coşkusu ummanlara karışacak kadar gani olan çocuğum ben. Sırtındaki yük gözlerinden yaş eksik etmeyen ihtiyarım ben. Babam Yahyanın sırt Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 25,00 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 14,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

12345672124416

Boyut

13.50x20.00

Sayfa Sayısı

224

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2012-12

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Hayalleri ile hatıraları arasındaki çıkmazın sonuna gelmiş olan faniyim ben. İçindeki coşkusu ummanlara karışacak kadar gani olan çocuğum ben. Sırtındaki yük gözlerinden yaş eksik etmeyen ihtiyarım ben. Babam Yahyanın sırt döndüğüyüm ben.
Rahminin sevmediğiyim ben. Rüstemin kızını vermeyeceğini aşağılayarak ilan ettiğiyim ben.
Analığım Zelihanın çocuklarına uzak durmalarını tembihlediğiyim ben. Muhsinin iftira attığıyım ben. Pembenin yüzüne bakıp canına kıydığıyım ben. Oğlum Yasinin bir fare gibi görüp terk ettiğiyim ben. Genç kızların resmine bakıp ay dediği acınası yaratığım ben. Sırtındaki kamburu gizlediği için geniş kıyafetler giyen bedbahtım ben. Konya soğuğunda kirli battaniyesinin altında titreyenim ben. Uçsuz bucaksız bozkırın acınası çobanıyım ben. Şehirdeki çayevinin kandırılmış ortağıyım ben. Cadde kenarının elleri kirli boyacısıyım ben. Lokantaların boyu tezgâha yetişmeyen bulaşıkçısıyım ben.
Bodrum kattaki okey salonunun garsonuyum ben. Bulduk Tekkesi Efsanesinin meddahıyım ben. Tekkedeki türbeden kuvvet alan inanmışım ben. Kör için Peygamberini azarlayan Allahı Topal Hephaistosla kıyaslayan imansızım ben.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat