100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı
Okul Öncesi Dönemde Müzik Eğitimi - Ayperi Dikici Sığırtmaç | Yeni ve

Okul Öncesi Dönemde Müzik Eğitimi

ISBN / BARKOD : 4236621461572
Üretici : EĞİTEN KİTAP SAHAF
Yazar : Ayperi Dikici Sığırtmaç
Sayfa Sayısı : 90
Konu Eğitim / Diğer
Müziğin insanoğlunun varoluşuyla birlikte ortaya çıktığı ve milyonlarca yıldır gelişerek devam ettiği bilinmektedir. Mil­yonlarca yıldır varlığını sürdürmesi, insan hayatında doğal bir ihtiyaç olduğunun göstergesidir. Daha anne Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 16,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

4236621461572

Boyut

16.00x24.00

Sayfa Sayısı

90

Basım Yeri

Ankara

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Müziğin insanoğlunun varoluşuyla birlikte ortaya çıktığı ve milyonlarca yıldır gelişerek devam ettiği bilinmektedir. Mil­yonlarca yıldır varlığını sürdürmesi, insan hayatında doğal bir ihtiyaç olduğunun göstergesidir. Daha anne karnında iken hayatımıza giren müzik, duygu ve düşüncelerimizin temsilcisi olarak hayatımız boyunca dinleyici ya da üreten olarak var olan bir sanattır. Coşkunun, hüznün ve rahatla­manın temel destekçilerindendir. Eğitimde kullanılabilecek etkili bir araçtır.

Bu kitapta erken çocukluk döneminde müzik becerilerinin gelişimi, müzik eğitiminin gelişim alanlarına etkileri, müzik eğitiminde yapılabilecek etkinlikler ve örnekleri, farklı mü­zik eğitimi yaklaşımları gibi konulara yer verilmiştir.

Bu kitabın okul öncesi öğretmenliği, çocuk gelişimi öğrencilerine ve okul öncesi öğretmenlerine kaynak olabileceği düşünülmektedir.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat