100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı
Avrupa Birliği Politikaları - Çağrı Erhan | Yeni ve İkinci El Ucuz Kit
%5 indirimli

Avrupa Birliği Politikaları

ISBN / BARKOD : 9789758752454
Üretici : İmaj Yayıncılık
Yazar : Çağrı Erhan Deniz Senemoğlu
Sayfa Sayısı : 288
Konu Siyaset / Avrupa Birliği
İlk basımını 2007de yaptığımız Avrupa Birliği Politikaları kitabını, Avrupa Birliğindeki yeni gelişmeleri ve Antlaşmaları da içine alacak şekilde tüm yazarlarımız yeniden güncellediler. Ankara Üniversitesi Avrupa Toplulukları Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Liste Fiyatı : 25,00
Kitapsahaf Fiyatı : 23,75
Kazancınız : 1,25

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

9789758752454

Boyut

135-195

Sayfa Sayısı

288

Basım Tarihi

2008-12

Kapak Türü

Karton

Kağıt Türü

2.Hamur

Dili

Türkçe
İlk basımını 2007de yaptığımız Avrupa Birliği Politikaları kitabını, Avrupa Birliğindeki yeni gelişmeleri ve Antlaşmaları da içine alacak şekilde tüm yazarlarımız yeniden güncellediler. Ankara Üniversitesi Avrupa Toplulukları Araştırma ve Uygulama Merkezi (ATAUM) olarak, geride bırakmış olduğumuz akademik öğretim faaliyetimizin bugünü ve geleceği açısından çok önemsediğimiz bir çalışmayı yeniden tamamlayarak sizlerin dikkatine ve faydanıza sunmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız.

Merkez olarak, yirmi yıldır Avrupa Bütünleşmesi üzerine temel eğitim ve uzmanlık eğitim programları düzenlemekteyiz. Geride bıraktığımız yıllar süresince, Avrupa Birliğinin kurumları, kuralları, müktesebatı ve daha pek çok konuda, kamu ve özel sektör çalışanları yanında, sivil toplum kuruluşları, lisansüstü eğitim gören öğrenciler gibi toplumumuzun çok geniş bir insan kaynakları yelpazesinin içinde yer alan çok sayıda kişiyi programlarımıza kabul ettik. Birbirini kesintisiz olarak takip eden eğitim programları boyunca, Avrupa Birliği üzerine gerek temel gerek güncel bilgileri, değerli öğretim üyelerimiz yanında, kamu ve özel sektör çalışanlarının uzmanlık alanlarından aktardıkları deneyim ve bilgileriyle kursiyerlerimize sunduk. Tabii ki, sadece ders vermekle yetinmeyerek, konferanslar, paneller, forumlar düzenlemek suretiyle programlarımızı daha da zenginleştirdik.
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat