60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +6 TL ile kapıda ödeme imkanı!
Kim Lan Bu Hayatımın Erkeği - Deniz Özturhan- | Yeni ve İkinci El Ucuz

Kim Lan Bu Hayatımın Erkeği

ISBN / BARKOD : 12345678303077
Üretici : SAYFA6 SAHAF
Yazar : Deniz Özturhan
Sayfa Sayısı : 294
Konu İnsan ve Toplum / Kadın - Erkek İlişkileri
İnsan ve Toplum / Popüler Kültür
Erkeklere harcadığım vakti ilime yatırsaydım mutfak aletleriyle atomu parcalamıştım. "Kapakataki kız güzel değil mi? O ben değilim, halamın kızı Asuman. 23 yaşında, pabuç gibi bir dili, ampul gibi cicikleri var. Arada etini burasım Yazının devamı...
Satışta değil
Kitapsahaf Fiyatı : 10,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

12345678303077

Boyut

13.50x21.50

Sayfa Sayısı

294

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2013

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Erkeklere harcadığım vakti ilime yatırsaydım mutfak aletleriyle atomu parcalamıştım.

"Kapakataki kız güzel değil mi?

O ben değilim, halamın kızı Asuman. 23 yaşında, pabuç gibi bir dili, ampul gibi cicikleri var. Arada etini burasım geliyor, öyle bir asi. Neyse ki konumuz Asuman değil.

Bu kitapta "erkekleri cezbetmenin 55 yolu"nu bulacağını sanırsan yanılırsın bacım. Ama sana "erkekten önemli 55 şey" sayacağımdan şüphen olmasın. Şimdi "bacım" hitabım yüzünden, "Kalkın gidelim beyler, burada az sonra ağda muhabbeti yapılacak," diye silkinen beyler, az durunuz. İkinci bölümde size özel, kadınların çok da gizli olmayan dünyasına ilişkin, her evde denenesi öğretilerimizi derledik.

Tüm bu cinsi münasebetsizlikler kılavuzunun yanı sıra, güzelce parmak basmaktan da geri durmuş değiliz. "Memleket nereye gidiyor? Biri cepten arayıp sorsun. Dönerken yoğurt alsın," tarzı sosyal içeriklerimiz de mevcut. Bir anarşi, bir isyeaan, bir ikrah ki sormayın gitsin.

Velhasıl, Kim Lan Bu Hayatımın Erkeği, KLBHE ekibi tarafından ıssız bir adada gerçekleştirilen deneyler sonucunda ortaya çıkan somut verilerden derlenmiş, eşsiz, bilimsel ama bir o kadar mistik bir kitaptır.

Çekirdek gibi okunur, yetmez, dişinize yapışıp hayatınıza macera katar.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat