150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +12 TL ile kapıda ödeme imkanı

Dönüşüm

Kelebek 2

ISBN / BARKOD : 14000000003481
Üretici : Epsilon Yayınları Sahaf
Yazar : Gizem Günyer İrem Günyer
Sayfa Sayısı : 440
Konu
Macera Kaldığı Yerden Devam Ediyor Metamorfoz… Başkalaşım…Dönüşüm… Metamorfoz evresi normal seyrinde ilerlediğinde, minik bir tırtılın gösterişli bir kelebeğe dönüşmesini sağlar. Fakat bu kez, saat tersine işliyor. “Hepimiz Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 15,00 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 22,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

14000000003481

Boyut

13.50x21.00

Sayfa Sayısı

440

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2016-10

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Macera Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Metamorfoz… Başkalaşım…Dönüşüm…

Metamorfoz evresi normal seyrinde ilerlediğinde, minik bir tırtılın gösterişli bir kelebeğe dönüşmesini sağlar. Fakat bu kez, saat tersine işliyor.

“Hepimiz değişmiştik, gelişmiş ve eksilmiştik.”

Kelebek serisinin ikinci kitabı olanDönüşüm'de, işler artık eskisinden de daha karışık. Kanlı savaşın sona ermesinin ardından, savaşta verdikleri kayıpların yasını tutan, dağılmış ekip yeni bir amaçla bir araya geliyor.

“Memento mori…” Öleceğini unutma.

Şüphe, güvensizlik ve kullanmışlık hissi… Bunların hepsi bir zamanlar size yol gösteren kişilere sırtınızı dönmenize yeter mi?

“Oyundaki değerimiz bir piyondan farksızdı. Gerektiği anda elden çıkarılabilecek kadar değersiz, diğer taşların arasında oldukça güçsüz…”

Bu, yeni ittifakların yapıldığı, intikamların alındığı, entrikaların açığa çıktığı ikinci evre… Bu, kelebeğin eski ihtişamını yitirdiğidönüşümevresi…

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat