150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +12 TL ile kapıda ödeme imkanı
Ölümün Şifresi - Glen Erik Hamilton | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın A

Ölümün Şifresi

ISBN / BARKOD : 14000000004151
Üretici : Pay Kitap Sahaf
Yazar : Glen Erik Hamilton
Sayfa Sayısı : 432
Konu
2016 Nero AdayıGerçekçi ve cesur macera sevenler Ölümün Şifresi'ni okumalıdır. G. E. Hamilton, eğlenceli, hızlı akan, kanunsuzluklarla, büyük suçlarla ve pişmanlıklarla dolu bir hikaye yaratmıştır. -FreshFiction.com Altı yaşından Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 15,00 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 24,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

14000000004151

Boyut

13.50x21.00

Sayfa Sayısı

432

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2019-11

Çeviren

Bülent Karaşinik

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

2016 Nero AdayıGerçekçi ve cesur macera sevenler Ölümün Şifresi'ni okumalıdır. G. E. Hamilton, eğlenceli, hızlı akan, kanunsuzluklarla, büyük suçlarla ve pişmanlıklarla dolu bir hikaye yaratmıştır.

-FreshFiction.com

Altı yaşından itibaren dedesi Donovan tarafından büyütülen Van Shaw, araba çalan, güvenlik alarmlarını devre dışı bırakan, kasaları açan ve işletmeleri soyan profesyonel bir hırsız olmak için yetiştirilmiştir. Dedesi vurularak ölüme terk edildiğinde bir Ordu Muhafızı olan Van Shaw, katili bulmak için çocukluğunda bir parçası olduğu suç dünyasına yeniden adım atar ve şok edici bir aile sırrını su yüzüne çıkartır. Pek çok savaş atlatan Van, yaşlı adamla paylaştığı, bir ömür süren kötü geçmiş sebebiyle polislerin suçu kendisiyle ilişkilendireceklerinin farkındadır. Van, adını temize çıkarmak ve dedesinin intikamını almak için tetikçinin izini sürmek zorundadır.

Dono büyük ihtimalle ateş eden kişiyi tanıyor olmalıdır. Acaba aç gözlü bir suç ortağı mıdır? Hoşnutsuz bir rakip midir? Ordudan ve suç hayatından elde ettiği yetenekleri kullanarak kendisini Dono'nun hayatının derinliklerine götürecek ipuçlarını takip eder ve bunca yıllık sessizlikten sonra dedesinin kendisine neden ulaştığını bulmaya adım adım yaklaşır. Her şeyin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu vahşi dünyaya yeniden düşen Van, geçmişinin bugününe fazlasıyla tesir ettiğini ve en yakınındakilerin sakladıkları sırların en ölümcül sırlar olduğunu keşfeder.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat