150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +12 TL ile kapıda ödeme imkanı
Athalon Diyarları: Denge - Hakan Buhurcu | Yeni ve İkinci El Ucuz Kita

Athalon Diyarları: Denge

ISBN / BARKOD : 14000000004311
Üretici : beyaz baykuş sahaf
Yazar : Hakan Buhurcu
Sayfa Sayısı : 535
Konu
Athalon üzerindeki deniz aşırı ticarette kilit noktalardan biri olan Kirit Boğazı'nın ansızın geçişe kapatılması ticari bir kaos yaratarak büyük bir uluslararası krize neden olur. Boğazın yeniden açılması üzerine görüşmek için Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 15,00 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 12,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

14000000004311

Boyut

13.50x20.00

Sayfa Sayısı

535

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Athalon üzerindeki deniz aşırı ticarette kilit noktalardan biri olan Kirit Boğazı'nın ansızın geçişe kapatılması ticari bir kaos yaratarak büyük bir uluslararası krize neden olur. Boğazın yeniden açılması üzerine görüşmek için gönderilen bir elçiye yapılan saldırı ve bu krizin yarattığı kargaşadan çıkar sağlamak için yürütülen gizli anlaşmalar Athalon üzerindeki en büyük imparatorluklardan ikisini karşı karşıya getirir. Gerilim giderek artmakta ve tüm bir kıtayı etkisi altına alabilecek büyük bir savaşa doğru adım adım yaklaşılmaktadır.

Bu kaos ortamında her biri kendi çıkarlarının peşinde olan, fakat ortak bir amaç için birleşen kişilerden sıra dışı bir ittifak oluşur. Yaklaşan felaketi engellemeye çalışan maceracılar bir yandan aralarındaki farklılıkları unutup ortaklaşa mücadele etmek, bir yandan da gölgelerde yapılan karanlık planları önlemek zorundadırlar.

Zaman süratle daralmaktadır. Ne var ki aslında hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve tahmin edilenin çok daha ötesinde bir tehdit harekete geçmiştir.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat