400 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +30 TL ile kapıda ödeme imkanı
Örümcekçinin Hikayeleri - Hugo Chavez | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın

Örümcekçinin Hikayeleri

ISBN / BARKOD : 14000000004146
Üretici : EVEREST SAHAF
Yazar : Hugo Chavez
Sayfa Sayısı : 236
Konu
“Amerikan işgali; o savaş dört saat bile sürmez,” ya da “Amerika asker göndermeden bu ülkeyi kontrol altına alır,” deme gafletine düşenler son derece yanılmaktadır. Bir milyon asker de gönderseler başaramazlar. Bu ülkeyi kimse Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 45,00 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 20,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

14000000004146

Boyut

13.50x19.50

Sayfa Sayısı

236

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2014-12

Çeviren

Berna Talun Üğüten

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

“Amerikan işgali; o savaş dört saat bile sürmez,” ya da “Amerika asker göndermeden bu ülkeyi kontrol altına alır,” deme gafletine düşenler son derece yanılmaktadır. Bir milyon asker de gönderseler başaramazlar. Bu ülkeyi kimse kontrol edemez! Sadece biz Venezuelalılar bu ülkeyi ileriye taşırız! Bunu sadece biz yapabiliriz!”

Dünyanın tüm halkları için esin verici bir liderin kendi ağzından anıları! Söylediği anda, söylediği gibi kayda geçirilmiş; çocukluğundan ilk gençliğine, hobilerinden özel zevklerine, direnişten istikrara, içinde hep taşıdığı merhamet duygusuna, devrime ve dostluklarına kadar…

“Fidel Castro'nun Che Guevara'nın ayak izlerinden yürüyerek halk isyanını gerçekleştiren Chavez kimdi, nasıl bir hayat yaşamıştı? Çoğu lider için mitik hikâyeler üretildiğini biliyoruz. Bunlarda gerçek ile gerçek sanılan buğulu, sisli bir şekilde birbirine karışmıştır. Örümcekçinin Hikâyeleri, bu türlü yanılsamalı biyografiye yer vermeyecek şekilde ilk ağızdan anlatılan bir hayat hikâyesidir. Chavez'in özel sohbetlerinden derlenen bu kitap bir bakıma onun otobiyografisi niteliğindedir.

Yoksul bir halk çocuğu olan Chavez'in çocukluğu, gençliği, okul yılları, ailesi, askerliği ve ihtilalciliğinin anlatıldığı kitapta onun merakları, atılganlığı, tereddütleri, cesareti ve korkuları, umudu ve inadı sahici, abartısız olarak aktarılmaktadır.”

- Ahmet Telli

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat