400 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +30 TL ile kapıda ödeme imkanı

Baykuşun Gözleri

ISBN / BARKOD : 12345678305552
Üretici : TRUVA SAHAF
Yazar : İbrahim Güler
Sayfa Sayısı : 336
Konu Edebiyat / Politik Kurgu
Edebiyat / Roman
"Konusu itibariyle bir ilk" İmkansızlıkları başarmanın ardında bir mağlup oluşun romanı…... Malatya Kürecik'te kurulan Füze Kalkanı...… Bu sistemi devre dışı bırakmak üzere görevlendirilen esrarengiz bir istihbarat örgütü…... Ve Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 45,00 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 9,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

12345678305552

Boyut

14.00x21.00

Sayfa Sayısı

336

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2015-04

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

"Konusu itibariyle bir ilk"

İmkansızlıkları başarmanın ardında bir mağlup oluşun romanı…...

Malatya Kürecik'te kurulan Füze Kalkanı...… Bu sistemi devre dışı bırakmak üzere görevlendirilen esrarengiz bir istihbarat örgütü…... Ve kendini bu akıl almaz çatışmanın ortasında bulan masum bir mühendis….

Barış, ABD'de üniversite okuduktan sonra Duke ismini alan genç bir mühendistir. Üstün zekasını keşfeden ABD yetkilileri onu Füze Komuta Kontrol Merkezi gibi kritik bir noktada göreve getirir. Bu önemli bilgiye ulaşan İran'ın on kişilik istihbarat ekibi Duke'nin Türkiye'de oturan annesinin izine ulaşır ve anneyi rehin alır. Kendisinden Duke'yi Türkiye'ye çağırmasını isteyen İran ajanlarının elinde büyük bir koz vardır ve bu bilgi Duke'nin annesine karşı şantaj malzemesi olarak kullanılır. Anne, bu hamle karşısında çok zor durumda kalır ve hayatında ilk defa gördüğü bu acımasız insanların isteklerine çaresizce boyun eğer.

İran, Türkiye ve ABD hattında gelişen aksiyon dolu müthiş bir istihbarat savaşı…. Şeytani bir kurnazlıkla suyun akışını tersine çeviren, haritaları yeniden çizdiren bir kaos…. Ve tüm bunların ortasında kalan bir Türkiye.

Bu kez, konusu itibariyle bir ilk olan ve dünyanın merakla takip ettiği “Füze Kalkanı” konusunu muhteva edinerek okuyucuların karşısına çıkan İbrahim Güler, nefes nefese okuyacağınız ve uzun bir süre yüreklerinizden silip atamayacağınız aksiyon dolu gizemli bir kurguyla Türk Edebiyatı'na önemli bir eser armağan ediyor.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat