100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +7 TL ile kapıda ödeme imkanı
Eliza - İsmail Soytekinoğlu- | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın Adresi
%30 indirimli

Eliza

ISBN / BARKOD : 9786053236887
Üretici : Cinius Yayınları
Yazar : İsmail Soytekinoğlu
Sayfa Sayısı : 235
Konu Edebiyat / Roman
Değerli okurlarımız bu tarihe düştüğümüz gerçek yaşanmışlıklardan notlarımızı okuyup bizimle bunca zaman beraber olduğunuz ya da olacağınızdan dolayı sizlere teşekkür ederiz. Edebiyata düştüğümüz bu çaresiz gerçek aşk ve Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Liste Fiyatı : 28,00
Kitapsahaf Fiyatı : 19,60
Kazancınız : 8,40

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

9786053236887

Boyut

13.00x19.50

Sayfa Sayısı

235

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2016-09

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Değerli okurlarımız bu tarihe düştüğümüz gerçek yaşanmışlıklardan notlarımızı okuyup bizimle bunca zaman beraber olduğunuz ya da olacağınızdan dolayı sizlere teşekkür ederiz.

Edebiyata düştüğümüz bu çaresiz gerçek aşk ve yaşam hikayesinden örnekle sizlere bir satır dahi katkımız olacak ise bundan daha büyük mutluluğumuz olamaz.

Eğer böyle ise o bir satır katkı mesajı başkalarına da ulaştırın, ulaştırın ki birlikte insanlığın güzel günlerine giden yolda zerre kadar da olsa payımız olsun.

Görüyorsunuz ki günümüzde kimileri yağla balla saraylarda beslenirken, kimileri de tarihi surların deliklerinde açlıktan ölmektedir.

Kimileri çaresiz sevdalara canlarını adarken kimileri de başkalarının sevdalarını har vurup harman savurarak gönülleri kanatmaktadırlar.

Oysa bu büyük aşkların da, adaletin de, kardeşliğin de tesisi ve devamı mümkündür, yeter ki dil din ırk ve mal mülk peşinde bölük pörçük olmayalım.

Bizim bu yalnız gezegende insandan başka hiçbir şey olmadığımızı, birimizin öbürümüzden farkı olmadığını artık anlayalım.

Bu küçük yeryüzünde ruhumuzun da var olduğunu ve yaptıklarımız ile ebediyete kadar yüz yüze kalabileceğimizi unutmayalım.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat