100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı
Java Collections Framework Veri Yapıları - Timur Karaçay | Yeni ve İki

Java Collections Framework Veri Yapıları

ISBN / BARKOD : 4236651001003
Üretici : Pusula Yayıncılık Sahaf
Yazar : Timur Karaçay
Sayfa Sayısı : 643
Konu Bilgisayar / Programlama
Java Veri Yapılarının ne kadar kolay öğrenilebildiğine şaşıracaksınız... Java 5 sürümüyle ortaya konulan Java Collections Framework (JCF) çatısı, Veri Yapıları konusunda, klasik yöntemleri bir yana iterek, profesyonel programcıların Yazının devamı...
STOKTA YOK
Kitapsahaf Fiyatı : 21,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

4236651001003

Boyut

16.50x24.00

Sayfa Sayısı

643

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2011-10

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Java Veri Yapılarının ne kadar kolay öğrenilebildiğine şaşıracaksınız...
Java 5 sürümüyle ortaya konulan Java Collections Framework (JCF) çatısı, Veri Yapıları konusunda, klasik yöntemleri bir yana iterek, profesyonel programcıların hayatını kolaylaştırmıştır. Programcının isteyebileceği hemen her veri tipi ve o veri tipi üzerinde işlem yapan her algoritma JCF içinde yer alır. Programcı öğrenilmesi zor ve uzun zaman alan Veri Yapılarını kendisi kurmak zorunda değildir; istediği her yapıyı ve her metodu java.util paketinden çağırması yetecektir. İçlerindeki Java fobisini atmak isteyenler bu kitabı okumalıdırlar.

Bu kitap, Java Collections Framework çatısı içinde yer alan veri yapılarını ve o yapılar üzerinde işlem yapan metotları en kolay ve en hızlı biçimde ögretmek amacıyla yazılmıştır. Asıl hedef, JCF çatısının belirledigi hedeftir.
Java programcısı, prosedural dil programcısı gibi, kendi veri yapılarını ve algoritmalarını yazmak durumunda degildir; JCF çatısında gereksinim duyacağı her yapı ve her metot onu hazır bekliyor. Klasik veri yapıları derslerinin yerini alması gereken bu konuyu öğrenen programcılar, güvenli bir limana demir atmış olacaklardır.
Kitap, ORACLE Türkiye katkılarıyla hazırlanmıştır.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat