75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +5 TL ile kapıda ödeme imkanı
Hayallerimiz Sen ve Ben - Jennifer E. Smith- | Yeni ve İkinci El Ucuz

Hayallerimiz Sen ve Ben

ISBN / BARKOD : 12345678295783
Üretici : Novella Yayınları Sahaf
Yazar : Jennifer E. Smith
Sayfa Sayısı : 352
Konu Edebiyat / Aşk
Edebiyat / Roman
Yıldızların ışığı kalbe giden yolu aydınlatır... Bambaşka hayatları olan Lucy ve Owen, bir gün tüm şehirde elektriklerin kesilmesiyle yaşadıkları apartmanın asansöründe mahsur kalırlar. Bu süre zarfında yakınlaşan iki genç Yazının devamı...
Aynı gün kargo Kargo Ücreti : 6,00 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 11,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

12345678295783

Sayfa Sayısı

352

Dili

Türkçe

Yıldızların ışığı kalbe giden yolu aydınlatır...

Bambaşka hayatları olan Lucy ve Owen, bir gün tüm şehirde elektriklerin kesilmesiyle yaşadıkları apartmanın asansöründe mahsur kalırlar. Bu süre zarfında yakınlaşan iki genç kurtarıldıktan sonra tüm geceyi karanlık Manhattan sokaklarında geçirirler. Gecenin sonunda, yıldızların altında hayallerinden bahsederken derin bir uykuya dalarlar.

Paylaştıkları bu özel gecenin ardından Lucy Avrupa'ya, Owen da Amerika'nın batısına doğru uzun bir yolculuğa çıkar. Edinburgh'tan San Francisco'ya, Prag'dan Portland'a uzanan serüvenleri boyunca uzaktan da olsa haberleşmeye devam ederler. Dünyanın iki farklı ucuna savrulan Lucy ve Owen'ın yolları tekrar kesişebilecek midir?

"Hayallerimiz Sen ve Ben, sizi herkesin hayallerindeki o yere, aşkın mesafeleri aşabildiği o büyülü yere götürecek."

- Huntley Fitzpatrick

"Kırılgan bir uzun mesafe ilişkisi… Özellikle uzaktan birbirini seven insanların çok iyi anlayacağı modern ve büyüleyici bir hikaye."

- Vanity Fair

"Jennifer E. Smith, içten ama hüzünlü ve derin hayal kırıklıklarıyla bezenmiş romanların yazarı. Owen ve Lucy'nin hikayesi, yolları ayrılan iki gencin romantik ve şiirsel bir anlatısı."

- Publishers Weekly

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat