600 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Kargo ve Teslimat

· Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

· İletişim için sitemizin üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurmanız gerekmektedir. Lütfen mail adresinizi, telefon numaranızı ve SİPARİŞ KODUNUZU eksiksiz yazdığınızdan emin olun.

· 600 TL ve altı siparişlerinizde kargo ücreti 65 TL'dir.

· Aynı gün kargo ibaresi bulunan ürünlerde sipariş verilen gün geçerli değildir.

· Sitemiz Sürat KARGO ile anlaşmalıdır. Sürat kargo anlaşma kodumuz: 1209100151

· Bazı yazılım ve hizmete dayalı ürünlerimiz sadece elektronik ortamda sunulmaktadır, ayrıca bir sevkiyatı yoktur. Bu tür ürünler açıklama kısmında belirtilmiştir ve tarafınıza elektronik-matbu olarak resmi evrak ulaştırılacaktır. Ürünün kullanımı için gerekli olan şifreler tahsilat yapıldıktan sonra (1-6 iş günü içerisinde) gönderilecektir.

.Sıfır/ikinci el ürünlerde ürünün içindeki sayfa sayısı, baskı yılı değişiklik gösterebilir.

· Verdiğiniz sipariş için kapıda nakit ödeme ve kartla ödeme seçeneği mevcuttur. 

· Sipariş tutarı 600 TL ve üzeri durumlarda kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Belirtilen limit altındaki siparişlerinize ait kargo masrafları siparişinize dahil edileceğinden teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapmayınız. 

· Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına o anda tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

· Ödeme bilgilerinizin teyit edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır. Gerekli bilgi mailleri tarafınıza atılacaktır.

· Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihinden itibaren en fazla 3 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

· Kargo ücretleri sipariş esnasında müşteriye gösterilmektedir.

· Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarda iletişim kısmındaki form aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarınızda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

· Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda; sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek ve 20 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir. 

· Kargo takibinizi sitemize giriş yaptıktan sonra sağ üstten isminizin bulunduğu menüde>Siparişlerim>Sipariş kodu alanından siparişinizin detayına girerek KARGOM NEREDE butonu aracılığıyla yapabilirsiniz.

ÖRNEK TAKİP:

 

 

 

Kapat