50 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA (+5 ile kapıda ödeme)

Kargo ve Teslimat

· Bazı yazılım ve hizmete dayalı ürünlerimiz sadece elektronik ortamda sunulmaktadır, ayrıca bir sevkiyatı yoktur. Bu tür ürünler belirtilmiştir. Bu ürünler için tarafınıza elektronik veya matbu olarak resmi evrak ulaştırılacaktır. Ürünün kullanımı için gerekli olan şifreler tahsilat yapıldıktan sonra (1-5 iş günü içerisinde) gönderilecektir.

· Sitemiz Türkiye'nin en prestijli kargo firmalarından biriyle anlaşma sağlamıştır. Firma MNG KARGO'dur. Bahse konu kargo firmasında ödeme seçenekleri;

Türkiye'nin neresinde olursanız olun verdiğiniz sipariş için kapıda hem nakit ödeme hem de kartla ödeme seçeneğine sahiptir. Kapıda nakit ödeme ücretini 5 TL olarak belirledik.

· Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Tercihe bağlı kargo isteklerinde kargo firmaları ekranda görüntülenecektir. Sipariş tutarı 50 TL ve üzeri durumlarda kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Belirtilen limit altındaki siparişlerinize ait kargo masrafları siparişinize dahil edileceğinden teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapmayınız. Teslimat için isteğe bağlı listelenen kargo firmalarının dışında özellikle istediğiniz bir kargo firması var ise müşteri temsilcilerimizle +90 222 231 00 26 ve  0 549 315 99 73 telefonlara iletişime geçebilirsiniz.

· Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

· Ödeme bilgilerinizin teyit edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

· Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

· Kargo ücretleri sipariş esnasında müşteriye gösterilmektedir.

· Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

· Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarda iletişim kısmında belirttiğimiz e-posta adresimiz ya da telefon numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarınızda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

· Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda; sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek ve 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

· Sitemizde stoksuz çalışılmaktadır. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

Kapat