100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +7 TL ile kapıda ödeme imkanı
İyi Uykular, Tatlı Rüyalar El Kitabı - Kim West | Yeni ve İkinci El Uc

İyi Uykular, Tatlı Rüyalar El Kitabı

0 - 5 Yaş Arası

ISBN / BARKOD : 12345678312055
Üretici : LAL KİTAP SAHAF
Yazar : Kim West
Sayfa Sayısı : 128
Konu Genel Konular / Ebeveyn Kitapları
Sağlık / Annelik ve Çocuk Bakımı
Yorgun ebeveynler için hazırlanan sağduyu rehberinin sağduyulu destekçisi! Çok sayıda ebeveyn, çocuklarının uyumayı öğrenmesini sağlayacak The Sleep Lady sistemini uygularken ve düzenlerini kurarken kendilerine yardımcı olabilecek basit Yazının devamı...
STOKTA YOK
Kitapsahaf Fiyatı : 12,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

12345678312055

Boyut

16.00x24.00

Sayfa Sayısı

128

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2018-09

Çeviren

Nilüfer Erdem

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Yorgun ebeveynler için hazırlanan sağduyu rehberinin sağduyulu destekçisi!

Çok sayıda ebeveyn, çocuklarının uyumayı öğrenmesini sağlayacak The Sleep Lady sistemini uygularken ve düzenlerini kurarken kendilerine yardımcı olabilecek basit ve kolay bir destek kitap talebinde bulunmuşlardı. Binlerce ebeveyn tarafından başarılı bir şekilde uygulanan ve artık bir klasik haline gelen İyi Uykular, Tatlı Rüyalar El Kitabı, tüm yorgun düşmüş ebeveynlere, her yaşta bebek ve çocuk üzerinde başarılı olmalarını sağlayacak etkili bir uyku planı oluşturup, bunu uygulamalarında yardımcı olacak.

“ Uyuyan küçük melekler…

Bir bebeğin uyku düzenini oluşturmak, annenin vereceği ilk sınavdır belki de. Sabırla, kararlılıkla bu ilk zorlu süreci atlatmak kolay değildir. Her kafadan bir ses çıkarken, çocuğunun uyku düzenini oturtamayan anne hem yorgun olur, hem de buna bağlı olarak mutsuz olur. Bu da, bebek dahil tüm çevresine olumsuz olarak yansır.

Elinizde tuttuğunuz kitap, kafanızdaki tüm soru işaretlerini silecek, nereden ve nasıl başlamanız gerektiğini anlatacak ve bu zorlu süreçte yolunuzu aydınlatacak. İyi Uykular, Tatlı Rüyalar kitabı, ikizlerimi büyütürken, zaman zaman karşılaştığım uyku problemleriyle baş etmeme çok yardımcı oldu. Uyku serüveniniz başlıyor. Sabırlı ve kararlı her annenin, bu kitap sayesinde bebeğinin uyku düzenini oturtacağından eminim. ”

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat