100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı
4. Sınıf Dört Dörtlük Yeni Nesil Matematik Problemleri 2020 - Kolektif

4. Sınıf Dört Dörtlük Yeni Nesil Matematik Problemleri 2020

ISBN / BARKOD : 9786057825858
Üretici : Tonguç Akademi
Yazar : Kolektif
Sayfa Sayısı : 128
Konu Eğitim / Sınavlara Hazırlık Kitapları / İlköğretim Yardımcı Kitapları
İşte 4x4'lük Yeni Nesil Matematik Problemleri bu amaçla hazırlandı. Bu kitaptaki problemleri çözerken, hayatın içinden tanıdık konularla karşılaşacaksın. Öğrendiklerini tekrar ederken bilgilerinin kalıcı olduğunu göreceksin. Yeni Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 14,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

9786057825858

Boyut

19.00x27.50

Sayfa Sayısı

128

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2019-09

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

1. Hamur

Dili

Türkçe

İşte 4x4'lük Yeni Nesil Matematik Problemleri bu amaçla hazırlandı. Bu kitaptaki problemleri çözerken, hayatın içinden tanıdık konularla karşılaşacaksın.

Öğrendiklerini tekrar ederken bilgilerinin kalıcı olduğunu göreceksin. Yeni nesilsorular ile analiz ve yorum yeteneklerini geliştireceksin. Problem çözmebasamaklarını öğrenerek her türlü problemi çözmeye hazır hâle geleceksin.

Çözemediğin soruların çözümlerine sayfanın altındaki karekod ile ulaşabilirsin.Tek yapman gereken tablet ve telefonlara yüklenen TATS uygulamasındankodu okutmak.

MEB'in 4. sınıflar için hazırladığı Akademik Becerilerin İzlenmesi veDeğerlendirilmesi (ABİDE) raporunda örnek olarak verdiği ve öğrencininortaokul-lise kademelerinde karşılaşabileceği soru tiplerine hazırlık niteliğindeyatay sorulardan oluşur.

Müfredat programı içerisinde yer alan problem çözme basamakları temelalınmıştır. Problem çözme becerilerinin kazandırılmasını sağlar.Önce örnekproblemi çözümüyle birlikte anlatarak öğrenciye yol gösterir. Daha sonra aynıadımları uygulamasını isteyen başka bir problemle öğrettiklerini uygulatır.

Konuyla ilgili diğer problemlerde ise ipucu ve sonuç gibi yönlendirmelerlesoruyu çözmeye teşvik eder.Öğrencinin çözemediği sorularda video çözümleraracılığıyla problem çözme adımlarını öğrenerek ilerlemesini sağlar.

Tüm problemler akıl yürütme, yorumlama ve analiz etme gibi becerilergerektiren YENİ NESİL sorulardan oluşmuştur. Konuyu pekiştiren problemleraçık uçlu, bölüm sonu problemleri ise çoktan seçmeli sorular şeklindedüzenlenmiştir.

4x4'lük başarılara imza atman dileğiyle..

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat