100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı
LGS Paragrafons - Kolektif | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın Adresi

LGS Paragrafons

ISBN / BARKOD : 9786257749732
Üretici : Tonguç Akademi
Yazar : Kolektif
Sayfa Sayısı : 232
Konu Eğitim / Sınavlara Hazırlık Kitapları / LGS Kitapları
Merhaba değerli arkadaşım,LGS'de başarı için;-hızlı okuma ve okuduğunu anlama,-yorum yapabilme,-problem çözme,-karar verme,-kelime hazinesini zenginleştirme becerileri çok önemli.İşte bu sebeple sana paragrafons'u hazırladık. Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 29,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

9786257749732

Boyut

19.00x27.00

Sayfa Sayısı

232

Basım Tarihi

2021-03

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

1. Hamur

Dili

Türkçe

Merhaba değerli arkadaşım,LGS'de başarı için;

-hızlı okuma ve okuduğunu anlama,
-yorum yapabilme,
-problem çözme,
-karar verme,
-kelime hazinesini zenginleştirme becerileri çok önemli.

İşte bu sebeple sana paragrafons'u hazırladık. Paragrafons'takiyeni tarz paragraf soruları,tablo ve görselyorumlama soruları,sözel mantıkvemuhakeme sorularıileinfografik sorular; anlama dayalı tüm konuları daha iyi kavramanı sağlayacak.

Paragrafons'ta 4'lü, 6'lı, 8'li ve 12'li denemeler bulunuyor. 4'lü denemelerde dörder sorudan oluşan 4 deneme, 6'lılarda altışar sorudan 6 deneme ve bu şekil devam eden bir kitap tasarladık size. Kitabı bu şekilde tasarlamamızın amacı adım adım odaklanabilme süreni uzatmak ve senin sınavlarda karşına çıkabilecek tüm soru tarzlarını test etmeni sağlamaktır. Ancak denemelerde soru sayıları artarken soruları bitirmen için sana verilen süre kısalacak. Böylece adım adım, daha uzun süre odaklanabilme ve daha hızlı okuma becerisi kazanacaksın. Paragrafons ile kazanacağın bu beceriler sana ömür boyu yardımcı olacaktır.

Çözemediğin ya da yanlış çözdüğün soruların çözüm videolarınıTATSuygulaması sayesinde uzman hocalardan dinlemeyi ihmal etme! Ayrıca kitabınTEPS(Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı.

Doğru kaynaklarla çalışan, dikkat ve muhakeme becerisine sahip ve analitik düşünen öğrenciler sınavlarda hayallerine rahatlıkla ulaşacaktır.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat