100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı
Okul Öncesi Etkinliklerle Salgın Hastalıklar - Korona ve Diğerleri - K
%25 indirimli

Okul Öncesi Etkinliklerle Salgın Hastalıklar - Korona ve Diğerleri

ISBN / BARKOD : 9786057671776
Üretici : limonKIDS
Yazar : Kolektif
Sayfa Sayısı : 32
Konu Çocuk Kitapları / Etkinlik Kitapları
Etkinliklerle Salgın Hastalıklar-Korona ve Diğerleri Tanıtım Yazısı2019'un son ayından itibaren Dünya'yı sarmaya başlayan Korona salgını, maalesef Türkiye'yi de etkisi altına almıştır. Bu hastalıktan korunmak ve etkilerini azaltmak Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Liste Fiyatı : 14,90
Kitapsahaf Fiyatı : 11,18
Kazancınız : 3,72

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

9786057671776

Boyut

21.00x29.70

Sayfa Sayısı

32

Basım Tarihi

2020-03

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

1. Hamur

Dili

Türkçe

Etkinliklerle Salgın Hastalıklar-Korona ve Diğerleri Tanıtım Yazısı2019'un son ayından itibaren Dünya'yı sarmaya başlayan Korona salgını, maalesef Türkiye'yi de etkisi altına almıştır. Bu hastalıktan korunmak ve etkilerini azaltmak için bilgi sahibi ve bilinçli olmak gerekmektedir.

Limon Kids ailesi olarak çocuklarımıza bu bilinci kazandırmak üzere Etkinliklerle Salgın Hastalıklar, Korona ve Diğerleri kitabını hazırladık.

Sosyal sorumluluk gereği ivedi bir şekilde ve pedagojik ilkelere uygun olarak hazırladığımız bu kitap, çocuklarımız için iyi bir rehber olacaktır.

Etkinliklerle Salgın Hastalıklar-Korona ve Diğerleri, çocuklarımızı korkutmadan, onları paniğe sevketmeden tedbirli olmalarını sağlamayı hedeflemektedir. Kitapta Korona özelinde salgın hastalıklar ve bunlardan korunma yöntemleri, sistematik bir şekilde A'dan Z'ye ele alınmıştır.

Bu yapılırken ilgili yaş grubunun sosyal-duygusal gelişim özellikleri göz önünde bulundurulmuştur. Onları sıkmayacak eğlenceli bir anlatıma ve etkinliklere yer verilmiştir.

Özbakım becerilerine dair sayfalar; kodlamadan matematiğe, dil alıştırmalarından muhakeme ve dikkat alıştırmalarına kadar çok çeşitli etkinliklerle zenginleştirilmiştir.

''Çocuğumun yaşına uygun şekilde, onu paniğe sevketmeden, Korona ve diğer bütün salgın hastalıklarla ilgili bilinçlendirmek istiyorum.'' diyen ebeveynler için başucu kaynağı hazır: Etkinliklerle Salgın Hastalıklar-Korona ve Diğerleri...

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat