100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı
Semerkand Genç Okur Dergisi Sayı: 90 Mart 2021 - Kolektif | Yeni ve İk

Semerkand Genç Okur Dergisi Sayı: 90 Mart 2021

ISBN / BARKOD : 3990000019002
Üretici : Semerkand Genç Okur Degisi Yayınları
Yazar : Kolektif
Sayfa Sayısı : 65
Konu Periyodik Yayınlar / Diğer
Dikkat Bilgilerimiz KaydediliyorGenç Okur dergisinin Mart sayısı çıktı. Dergi bu ay, dijital teknolojinin gelişmesiyle herkesin bilgilerinin kaydedildiğini söylüyor. Fakat bundan ziyade asıl önemli olanın mahşer günü önümüze çıkacak Yazının devamı...
STOKTA YOK
Kitapsahaf Fiyatı : 25,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

3990000019002

Boyut

21.00x28.00

Sayfa Sayısı

65

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2021-03

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

1. Hamur

Dili

Türkçe

Dikkat Bilgilerimiz Kaydediliyor

Genç Okur dergisinin Mart sayısı çıktı. Dergi bu ay, dijital teknolojinin gelişmesiyle herkesin bilgilerinin kaydedildiğini söylüyor. Fakat bundan ziyade asıl önemli olanın mahşer günü önümüze çıkacak olan kayıtların olduğunu hatırlatıyor.

“Dikkat! Bilgilerimiz Kaydediliyor” başlıklı ayın konusunun yazarı Selim Uğur, dünyada yaşananın adi bir tecessüs olayı olduğunu bildirirken, büyük küçük her şeyin ortaya çıkacağı mahşer gününde olanın ise kişinin kendini yargılayacağı bir adalet olduğuna dikkat çekiyor.
“Teknoloji ve İnsan” bölümünde de Muhammed Şansal, kullandığımız telefonlar, bilgisayarlar üzerinden bilgilerimize ulaşmaya çalışan sanal hırsızlara karşı bizi uyarıyor. “Şapka Renkleri ve Hackerlar” arasındaki ilişkiyi açıklayıp beyaz şapkalı olmanın yolunu gösteriyor.
“İlim Halkası” bölümünde Ali Bağcı, “Yolumuzu Aydınlatan Işık Kaynakları Mezhepler” başlıklı yazısında insanların peşinden gidilmez deyip insanları kendi peşlerine düşürmeye çalışan düzenbazların nasıl bir karanlık peşinde olduklarını açıklıyor.
“Güzel Ahlâk” bölümünde Sulhi Ceylan, “Cesaret Korkularla Yüzleşmektir” deyip, korkunun doğal bir durum olduğunu ve akıl ile hareket etme sonucunda da cesarete ulaşılabileceğini söylüyor.

Niye okumamız gerektiğini anlatan Öz derginin 5. sayısı da dergiyle birlikte veriliyor.

“Değişim okumakla başlar” sloganıyla yayın hayatına devam eden Genç Okur dergisi; tarih, beslenme, sosyal hayat, mizah, çizgi-roman, sağlık, kitap, teknoloji sayfaları ve sevilen kahramanlarıyla birlikte değişime katkı sunmaya devam ediyor.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat