100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı
Çocuğumu Büyütüyorum - Laurence Pernoud | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitab

Çocuğumu Büyütüyorum

ISBN / BARKOD : 13000000004076
Üretici : E YAYINEVİ SAHAF
Yazar : Laurence Pernoud
Sayfa Sayısı : 407
Konu Sağlık / Annelik ve Çocuk Bakımı
Çocuk bakımı hakkında yazılan en kapsamlı kitap. Tüm dünyada kendini kantılayan, tıp kurumlarıca tasviye edilen bir yapı. Ciddi, sıcak, güven verici, rahat okunup anlaşılan yalın bir anlatım. İçeriğiyle olduğu kadar görselliğiyle Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 20,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

13000000004076

Boyut

13.50x20.00

Sayfa Sayısı

407

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Çocuk bakımı hakkında yazılan en kapsamlı kitap. Tüm dünyada kendini kantılayan, tıp kurumlarıca tasviye edilen bir yapı. Ciddi, sıcak, güven verici, rahat okunup anlaşılan yalın bir anlatım. İçeriğiyle olduğu kadar görselliğiyle de zengin bir ekip çalışması. Çocuğunuzu fiziksel olduğu kadar, ruhsal olarak da rahat bir şekilde büyütemenizi sağlayacak. Yalnızca annelerin değil, babaların da okuyup yazması için yazılmış, en son bilgilerle donanmış, çok yönlü uzmanların görev aldığı ortak bir ürün.

Kitabın girişindeki "İçindekiler" ve "Bir Ekip Çalışması" başlıklı bölümlere bir göz gezdirmek bile, yapıtın içeriği ve bilimselliğine ilişkin ipuçları veriyor.

Yıllardan beri, Türkiye'de de binlerce anne-baba Laurence Pernoud'nun bu çalışmasıyla sağlıklı çocuklar yetiştirdi. Son bilimsel verilerle zenginleştirilen yaptı diğer ülkelerle birlikte eşzamnalı olarak sunuyoruz.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat