150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +12 TL ile kapıda ödeme imkanı
Bülbül Korusu'nun Gizemi - Lucy Strange | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitab

Bülbül Korusu'nun Gizemi

ISBN / BARKOD : 14000000004170
Üretici : HEP KİTAP SAHAF
Yazar : Lucy Strange
Sayfa Sayısı : 328
Konu
Birinci Dünya Savaşı'nın hemen sonrasında on iki yaşındakiHenrietta (Henry) babasının işi dolayısıyla ailesiyle birlikteLondra'dan taşraya, Umut Evi adı verilen gizemli, büyük bir eve taşınır. Henry'nin çok sevdiği kitap Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 15,00 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 25,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

14000000004170

Boyut

13.00x19.50

Sayfa Sayısı

328

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2020-08

Çeviren

Bilge N. Zileli Alkım

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Birinci Dünya Savaşı'nın hemen sonrasında on iki yaşındakiHenrietta (Henry) babasının işi dolayısıyla ailesiyle birlikteLondra'dan taşraya, Umut Evi adı verilen gizemli, büyük bir eve taşınır. Henry'nin çok sevdiği kitap kahramanları dışında arkadaşı yoktur. Ailesi Henry'nin ağabeyi Robert'ın ölümünün etkisinde ve yas tutmaktadır. Annesi hastadır. Umut Evi onlar için yeni bir başlangıç olacaktır. Henry kendini burada giderek dahayalnız hissetmeye başlar. Bir gün evi çevreleyen karanlık ormanın derinliklerine kadar gider. Burada bir cadıya benzettiği, tuhaf ve gizemli bir kadınla karşılaşır. Söylentiye göre ormandabir cadı yaşamaktadır! Annesinin de hastalığı ilerlemiştir yaniHenry iyice yalnızlaşmıştır. Tekrar ormana gittiğinde bu kez “cadı”yla gerçekten tanışır, bu çok güzel ve iyi kalpli bir kadındır. AdıMoth'tur, eski bir hemşiredir. Babası ülke dışına çıkınca annesini tedavisi için doktora emanet eder. Henry sevdiği herkesi kaybetmek istemiyorsa doktorun maskesini düşürmek zorundadır.Henry, Moth'tan yardım ister.

Akıcı bir anlatımı, sürükleyici bir kurgusu olan Bülbül Korusu'nunGizemi Lucy Strange'in ilk romanı. Dokunaklı ve yer yer şiirsel anlatımı olan kitap 10 yaş üstü çocuklara hitap ediyor.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat