100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı
Sıcak Satış - Soğuk Satış - M. Kemal İmrek | Yeni ve İkinci El Ucuz Ki
%18 indirimli

Sıcak Satış - Soğuk Satış

Rut Satış Temsilcileri İçin

ISBN / BARKOD : 9786055500191
Üretici : Derin Yayınları
Yazar : M. Kemal İmrek
Sayfa Sayısı : 282
Konu Ekonomi / Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları
Ekonomi / İşletme, Muhasebe, Maliye
Ekonomi / İş Dünyası
Rut satış sistematiği içinde çalışıyor, her gün satış/sipariş/dağıtım amaçlı onlarca müşteri ziyareti yapıyorsanız bu kitap sizin için yazılmış demektir.Bu kitabın yazılması ülkemizde bu konuda spesifik bir kaynağın Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Liste Fiyatı : 30,00
Kitapsahaf Fiyatı : 24,60
Kazancınız : 5,40

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

9786055500191

Boyut

16.50x23.50

Sayfa Sayısı

282

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2011

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

1. Hamur

Dili

Türkçe

Rut satış sistematiği içinde çalışıyor, her gün satış/sipariş/dağıtım amaçlı onlarca müşteri ziyareti yapıyorsanız bu kitap sizin için yazılmış demektir.

Bu kitabın yazılması ülkemizde bu konuda spesifik bir kaynağın olmamasına dayanır. 1985 yılından bu yana rut satış yönetimi sistem kurma ve eğitim çalışmalarımızda gördüğümüz temel eksiklik eğitime ve sistem kurmaya yönelik kaynak eksikliği idi. Her gün mamul yüklü aracıyla, binek aracıyla yada araçsız Türkiye yollarını arşınlayan binlerce satış temsilcisi bir el kitabına sahip değildi. Seminerlerde dağıttığımız not bukletleri ile bu sıkıntıları gidermeye çalıştık sadece birkaç şirket bunu kitapçık yaptı ve kendi elemanlarına iznimizle dağıttı. Zaman zaman interaktif eğitimlerde satış temsilcisi ve yöneticilerine verdiğimiz ödev projelerin hazırlanmasında kaynak bulamadıklarını söyleyen katılımcılara yol gösterecek bir rehber olmasını dilediğimiz bu el kitabı yine de kapsam itibariyle sizleri tatmin etmeyebilir. Ancak bu kitap ilk olması, spesifik olması, birçok sektörde bu sistemi kuran biri tarafından yazılması ve tamamen uygulamaya (pratiğe) yönelik olması ile öncü bir kitap olmayı hak etmektedir.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat