60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +6 TL ile kapıda ödeme imkanı!
Nasıl Girişimci Olunur? - M. Tamer Müftüoğlu- | Yeni ve İkinci El Ucuz

Nasıl Girişimci Olunur?

ISBN / BARKOD : 4789944265713
Üretici : TURHAN KİTAPEVİ SAHAF
Yazar : M. Tamer Müftüoğlu Necla Haliloğlu
Sayfa Sayısı : 259
Konu Ekonomi / Ekonomi - Diğer
Son zamanlardaki satış : 1
Kitapta klasik açıklamalar dışında aşağıdaki bölümlere de yer verilmiştir: Hedefler: Bölümde açıklanan konular ve egzersiz ve örnekler, bu hedeflere odaklandırılmıştır. Örnekler: Gerçek veya gerçeğe yakın durumları içeren Yazının devamı...
STOKTA YOK
Kitapsahaf Fiyatı : 27,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

4789944265713

Boyut

165-245

Sayfa Sayısı

259

Basım Tarihi

2013-11

Kapak Türü

Karton

Kağıt Türü

2.Hamur

Dili

Türkçe

Kitapta klasik açıklamalar dışında aşağıdaki bölümlere de yer verilmiştir:Hedefler: Bölümde açıklanan konular ve egzersiz ve örnekler, bu hedeflere odaklandırılmıştır.

Örnekler: Gerçek veya gerçeğe yakın durumları içeren örnekler, konular arasına yerleştirilmiştir. Bu örnekler, bölüm içinde anlatılan konuların uygulamadaki geçerliliğini kanıtlayıcı niteliktedir.

Egzersizler: Egzersizler öğrencilerin, edindikleri bilgileri uygulayarak yaratıcı düşünme becerilerini geliştirmek üzere hazırlanmıştır. Böylece öğrencilerin, pratik hayatta karşılaşabilecekleri durumlar hakkında bilgi ve deneyim kazanmaları amaçlanmaktadır.

Okuma Parçaları: Okuma parçası bölümünde, başarılı girişimci profilleri ve gazete ve dergilerden seçilmiş yazılar kullanılmıştır. Okuma parçalarının sonuna eklenen sorularla, bu bölümlere egzersiz niteliği kazandırılmıştır.

İşletme sırları: Bu bölümde, küçük işletme yönetiminde başarılı olabilmek için dikkat edilmesi gereken konulara ilişkin bilgiler sunulmaktadır. Bu bilgiler, girişimci adaylarına iş planı hazırlama aşamasında yol gösterici ipuçları niteliğindedir. Ayrıca, kurulu işletme sahibi girişimcilerin yararlanacağı bir kaynak oluşturmaktadır.

Güzel sözler: Her bölümde işlenen konuyu çağrıştıran güzel sözlere yer verilmiştir. Öğrenciyi düşünmeye sevk edebilmek için her sözün altına, yazarların bu sözleri destekleyen veya karşı görüş bildiren düşünceleri eklenmiştir. Yazarın Notu (YN) ibaresiyle belirtilen bu düşünceler ve güzel sözler de birer egzersiz (hatta soru) kaynağı oluşturmaktadır.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat