100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı
Bir İnsan Olarak Okul Müdürü - Mehmet Şişman | Yeni ve İkinci El Ucuz

Bir İnsan Olarak Okul Müdürü

ISBN / BARKOD : 4239722411732
Üretici : Pegem Akademi Yayıncılık Sahaf
Yazar : Mehmet Şişman Aytaç Açıkalın Selahattin Turan
Sayfa Sayısı : 126
Konu Eğitim / Diğer
Okumadan Önce Şu anda elinizde tutuğunuz kitabı henüz okumadığınızı tahmin ediyoruz. Eğer, “Hayır, ön kapaktan başladım, bütün bölümleri okudum, şimdi en son arka kapağı okuyorum.” diyorsanız, sizde bir düzen ve hat izleme Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 18,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

4239722411732

Boyut

14.00x20.00

Sayfa Sayısı

126

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Okumadan Önce

Şu anda elinizde tutuğunuz kitabı henüz okumadığınızı tahmin ediyoruz. Eğer, “Hayır, ön kapaktan başladım, bütün bölümleri okudum, şimdi en son arka kapağı okuyorum.” diyorsanız, sizde bir düzen ve hat izleme rahatsızlığı olduğu söylenebilir. Genelde bütün kitapların önce ön kapağına göz gezdirilerek arka kapağına, sonrasında özellikle fiyatına bakılır.

Siz ön kapakta büyük harflerle “Okul Müdürü” yazdığına bakmayın. Bu kitap sadece okul müdürleri için yazılmadı. Okul müdürlüğüne ilgi duyanların, okul müdürleri ile iş birliğinde sorunlar yaşayan öğretmen, veli ve diğer okul çalışanların yönetimdeki bu kişiyi anlamalarına yardımcı olmak için yazıldı.

Genellikle çalışanlar, yöneticilerin kendilerini anlamadıklarından yakınırlar. Yöneticilerin ise bu sisteme yanıtları açık ve kesin: “Bizi kim anlayacak?” Biz üç kişi yazarak bu ezeli çekişmeye bir katkıda bulunmaya çalıştık. Belki yöneticilerin şef, müdür, genel müdür vb. olarak değil de insan olarak algılanması için bir katkımız olur.

Umut bu! Umutları bitirmemeliyiz.

 

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat