100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı
Pazarlama Mevzuatı - Muazzez Babacan- | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın
%3 indirimli

Pazarlama Mevzuatı

ISBN / BARKOD : 9789758326822
Üretici : Detay Yayıncılık - Akademik Kitaplar
Yazar : Muazzez Babacan
Sayfa Sayısı : 440
Konu Ekonomi / İşletme, Muhasebe, Maliye
Pazarlama mevzuatı kitabının ilk basımından bu yana geçen süre, Ülkemizde Avrupa Birliği düzenlemelerine paralel olarak yaşanan hukuki gelişmelerle tüketici haklarını iyileştiren yeni yasal düzenlemeler bakımından verimli, Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Liste Fiyatı : 17,50
Kitapsahaf Fiyatı : 16,98
Kazancınız : 0,52

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

9789758326822

Boyut

13.50x20.00

Sayfa Sayısı

440

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Pazarlama mevzuatı kitabının ilk basımından bu yana geçen süre, Ülkemizde Avrupa Birliği düzenlemelerine paralel olarak yaşanan hukuki gelişmelerle tüketici haklarını iyileştiren yeni yasal düzenlemeler bakımından verimli, tüketicilerin daha fazla bilinçlenmesi, hak araması ve elde etmesi şeklinde ilerleyen süreç bakımından sevindirirci gelişmelerin kaydedildiği yıllar oldu. Bu arada değişen mevzuat, kitabın bir yıldır tükenen birinci basımını da yenilemeyi gerektirdi. Bu basımda, daha rahat izlenebilmesi açısından mevzuatın bölümler bazında sunumu tercih edildi. Kitabı bir ders aracı olarak tercih eden öğretim elemanları ve öğrencilerin yol gösterici görüş ve önerileri kuşkusuz her zaman yararlı olacaktır.

Kitapta yer alan kanun, KHK ve yönetmeliklerde değişmiş bulunan çok sayıda maddenin titizlikle güncellendiği bu baskının da ilgilenen herkese yararlı bir kılavuz olmasını dileriz.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat