100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı
Anayasa Hukuku - Mustafa Erdoğan- | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın Adr
%5 indirimli

Anayasa Hukuku

ISBN / BARKOD : 9789944769327
Üretici : Orion Kitabevi - Akademik Kitaplar
Yazar : Mustafa Erdoğan
Sayfa Sayısı : 396
Konu Genel Konular
Son zamanlardaki satış : 1
Anaya hukuku profösörü Mustafa Erdoğan, konuya ilgi duyan her okuyucuya hitap eden bu kitabında hem anayasa teorisinin hem de Türk anayasa hukukunun esaslarını tek bir ciltte topluca ele almaktadır. Kitabın önde gelen özelliği, Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Liste Fiyatı : 31,00
Kitapsahaf Fiyatı : 29,45
Kazancınız : 1,55

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

9789944769327

Boyut

16.00x24.00

Sayfa Sayısı

396

Basım Tarihi

2011-12

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Anaya hukuku profösörü Mustafa Erdoğan, konuya ilgi duyan her okuyucuya hitap eden bu kitabında hem anayasa teorisinin hem de Türk anayasa hukukunun esaslarını tek bir ciltte topluca ele almaktadır. Kitabın önde gelen özelliği, özgürlükçü ve eleştirel olmasıdır. Bu nedenle, yazar kitabın bütününde anayasacılığın felsefesinin yol göstericiliğinden yararlanmakta ve özellikle Türk anayasa hukukunda yerleşik hale gelmiş olan bir çok görüşe karşı çıkmaktadır.

Bu baskıda gözden geçirilmiş olarak okuyucuya sunulan Anayasa Hukuku kitabı iki kısım halinde düzenlenmiştir. İlk kısımda anayasa hukukunun genel teorisi özetlenmekte, ikinci kısımda ise Türk anayasa hukukunun genel teorisi özetlenmekte, ikinci kısımda ise Türk anayasa hukukunun gelişimi yürürlükteki anaysal düzen ana hatlarıyla anlatılmaktadır.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat