60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +6 TL ile kapıda ödeme imkanı!

Tomris'çe

Üç Şairin Tek Şiiri

ISBN / BARKOD : 12345678303079
Üretici : GECE SAHAF
Yazar : Nazan Arısoy
Sayfa Sayısı : 360
Konu Edebiyat / Roman
Bu kaçıncı bilemediğin, anlamadığın, görmezlikten gelip, sağır olduğun haykırışlarımla dolu bir gece. Bir tepeden denize bakmak gibi seninki. Ne gerçek rengini görürsün suyun, ne sıcağını soğuğunu bilirsin ne de içinde Yazının devamı...
Satışta değil
Kitapsahaf Fiyatı : 10,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

12345678303079

Boyut

13.50x21.00

Sayfa Sayısı

360

Basım Yeri

Ankara

Basım Tarihi

2017-08

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Bu kaçıncı bilemediğin, anlamadığın, görmezlikten gelip, sağır olduğun haykırışlarımla dolu bir gece. Bir tepeden denize bakmak gibi seninki. Ne gerçek rengini görürsün suyun, ne sıcağını soğuğunu bilirsin ne de içinde barınanları. Hep o mesafeden baktın bana. Ben de köpürdükçe dalgalandım, dalgalarımla sana doğru ilerledim, yakınlaştım. İlerlediğim kuvvette, yakınlaştığım yol, mesafe kadar da kendime geri çekildim her zaman. Meddücezirmiş seninle aşkın içeriği.

Tutkuyla tutulan bedenlerin, ruh ile esir olmasıdır aşk. Esirin olmak şerefi ile emrine amadeydim aşk. Şimdi çıkart üzerindeki aşkın tanımını ve yoluna yüzünü dön artık. Bırak o şaşalı kılıfını hak eden giysin bedenine.Senden dolayı hiç incinmedim, seni de hiç incitmedim. Senin gözlerinde başka bir çift gözün aşkına şahit olduğumda da seni hep çok sevdim.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat