100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +7 TL ile kapıda ödeme imkanı
İlahların İzini Sürmek - Osman Erten | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın
%38 indirimli

İlahların İzini Sürmek

ISBN / BARKOD : 9786052874523
Üretici : Sokak Kitapları Yayınları
Yazar : Osman Erten
Sayfa Sayısı : 252
Konu İslam / İnsan ve Toplum
Bu kitabı yazma fikrim geleneksel olarak bana öğretilen ve çevremde gördüklerimle yetinmeyip doğanın sırlarını araştırma merakımla başladı. Bir yandan siyaset ve sivil toplum kuruluşlarında mücadele ederken diğer yanda dinlerin Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Liste Fiyatı : 40,00
Kitapsahaf Fiyatı : 24,80
Kazancınız : 15,20

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

9786052874523

Boyut

13.50x21.00

Sayfa Sayısı

252

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2020-03

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Bu kitabı yazma fikrim geleneksel olarak bana öğretilen ve çevremde gördüklerimle yetinmeyip doğanın sırlarını araştırma merakımla başladı. Bir yandan siyaset ve sivil toplum kuruluşlarında mücadele ederken diğer yanda dinlerin toplumları yaşam biçimine kadar nasıl etkilediğini gördüm. Bu bilerek araştırarak seçilmiş bir irade değil,babadan ve atadan miras kalan bir olguydu.

40 yıl Teoloji ve felsefe alanında bilgi edindim. Bilim ve pozitif eğitimden doğanın efendisi değil, EKO sistemin bir halkası olduğumuz gerçeğini öğrendim. Tabularla ve kadim kültürlerin dayatmalarıyla değil, yeni kuşakların deney gözlem ve kanıta dayalı bilgiyle eğitilmeleri gerektiğine inandım. Tarikatların elinde, korku temelli çağ dışı öğretilerle dürüst, vicdanlı ve yurtsever kuşaklar yetiştirilemez. Önyargılarımızı bir kenara bırakarak dünyanın oluşumundan günümüze kadar birlikte özet bir yolculuk yapalım.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat