600 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
Papa 16. Benedikt - Aytunç Altındal | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın A

Papa 16. Benedikt

ISBN / BARKOD : 14000000010059
Üretici : Destek Yayınları Sahaf
Yazar : Aytunç Altındal
Sayfa Sayısı : 182
Konu
Benedikt adını alan papaların başına gelen ilginç olaylar ve 16. Benediktin çocukluğundan günümüze özel yaşamı, Nazilerle işbirliği yapması daha önce hiç yayınlanmamış resimler ve belgelerle bu kitapta yer alıyor. Benedikten Yazının devamı...
STOKTA YOK
Kitapsahaf Fiyatı : 45,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

14000000010059

Boyut

135-195

Sayfa Sayısı

182

Basım Yeri

Ankara

Basım Tarihi

2006

Kapak Türü

Karton

Kağıt Türü

2.hamur

Dili

Türkçe

Benedikt adını alan papaların başına gelen ilginç olaylar ve 16. Benediktin çocukluğundan günümüze özel yaşamı, Nazilerle işbirliği yapması daha önce hiç yayınlanmamış resimler ve belgelerle bu kitapta yer alıyor.

Benedikten Tarikatının kurucusu Nursialı Benediktten en çok etkilenen Müslüman tarikat liderinin kim olduğu, 16. Benedikti papa olarak kabul etmeyen Katoliklerin gizli papası tartışmaları ve Vatikanın yüzyıllardır gizlenen sırları bu kitabı daha da ilginç hale getiriyor.

15 yaşındaki Benedikt Papası, Benedikten Tarikatının gizli örgütlerle ilişkisi, ortaçağ engizisyon mahkemelerinde yakılan sözde cadılar ve onlara uygulanan akıl almaz işkencelerden, Papa 16. Benediktin gizli misyonuna kadar geçen süreç, şaşırtıcı belgelerle gözler önüne seriliyor.

Kitabın can alıcı noktası ise papanın Türkiye ziyareti öncesi Türk Hükümetine iletmek üzere bizzat hazırlattığı kapsamlı gizli bir dosyanın 22 Mart 2006 tarihinde çalışma masasının üzerine konulmasıyla başlıyor.

Papa, Türkiye ziyaretinde işte bu dosyada yer alan bilgiler ve iddialarla karşımıza çıkarak, Türkiyeden hayret verici taleplerde bulunacak.

16. Benediktin Türkiyeyi sarsacak gizli gündeminde neler mi var?..

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat