250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +16 TL ile kapıda ödeme imkanı
Seçilmiş Problem Çözümleri - Genel Kimya Cilt: 1 İlkeler ve Modern Uyg

Seçilmiş Problem Çözümleri - Genel Kimya Cilt: 1 İlkeler ve Modern Uygulamalar

ISBN / BARKOD : 4236621461496
Üretici : Palme Yayınevi Sahaf
Yazar : Ralph H. Petrucci F. Geoffrey Herring Jeffry D. Madura Carey Bissonnette
Sayfa Sayısı : 337
Konu Akademik
Bu "Seçilmiş Problem Çözümleri" kitabı, kimyayı öğrenmenize yardımcı olmak ve problem çözme becerinizi geliştirmek için düzenlenmiştir. Sizin için kimyada başarılı olabilmenin anahtarı problem çözmektir! Problem çözmeyi Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 25,00 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 25,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

4236621461496

Boyut

19.50x27.50

Sayfa Sayısı

337

Basım Yeri

Ankara

Basım Tarihi

2014

Çeviren

Recai İnam

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

1. Hamur

Dili

Türkçe

Bu "Seçilmiş Problem Çözümleri" kitabı, kimyayı öğrenmenize yardımcı olmak ve problem çözme becerinizi geliştirmek için düzenlenmiştir. Sizin için kimyada başarılı olabilmenin anahtarı problem çözmektir! Problem çözmeyi öğrenmek, sanki bir spor dalında oynamayı öğrenmek ya da bir müzik aleti çalmayı öğrenmek gibidir; becerinizi geliştirmek için sürekli uygulama yapmalısınız.

Bu kitap, Örneklerden sonra verilen Alıştırmaların, Pekiştirici Örneklerin, kırmızı-renkle numaralandırılan Alıştırmaların, Pekiştirici ve İleri Alıştırmaların, Özellikli Problemlerin ve Kendi Kendini Deneme Sorularının çözümlerini içermektedir.

Ders kitabını çalıştıktan sonra problem çözmeyi denemelisiniz ki, problemi çözmek için gerekli olan fikri tüm bölüm içerisinde bulmak için sayfaları sürekli karıştırmak zorunda kalmayınız. Problemi çözmeyi hazır olduğunuzda, dikkatlice okuyunuz ve problemin ne sorduğundan emin olunuz.

Sizin esas hedefiniz bir problemin nasıl çözüleceğini öğrenmektir, sadece doğru cevabı elde etmek değil! İdrak ederek yapılan sağlam bir uygulamayla problemleri çözebilme becerisi kazanmanız, ders çalışırken, sınavlarda, diğer başka derslerinzde ve hatta işinizde yeni problemlere daha güvenle yaklaşmanızı sağlayacaktır.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat