250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +16 TL ile kapıda ödeme imkanı

Yetenekten Lidere

Kurumsal Koçluk Hizmeti Satınalma Rehberi

ISBN / BARKOD : 12345678308248
Üretici : Destek Yayınları Sahaf
Yazar : Rıza Kadılar
Sayfa Sayısı : 144
Konu İnsan ve Toplum / Kişisel Gelişim
“Koçluk kavramına ilişkin çok değerli, bütünsel ve kapsayıcı bir çalışma... Gerek iş dünyası ve gerekse koçlar/mentorlar açısından çok önemli bir ihtiyacı karşılıyor... Kurumsal koçluğun yol haritası... Kimin neyi, nasıl Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 25,00 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 10,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

12345678308248

Boyut

13.50x19.00

Sayfa Sayısı

144

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2014-11

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

“Koçluk kavramına ilişkin çok değerli, bütünsel ve kapsayıcı bir çalışma... Gerek iş dünyası ve gerekse koçlar/mentorlar açısından çok önemli bir ihtiyacı karşılıyor... Kurumsal koçluğun yol haritası... Kimin neyi, nasıl yapacağına ilişkin detaylı bir yaklaşım... Merak ve heyecanla okudum. Koçluk mesleğine yapmış olduğu katkılardan ötürü Sevgili Rıza'ya tebriklerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum.”

- Naci Demiral (PCC) - Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği (ICF Türkiye) Başkan

“Ülkemizde henüz çok genç bir yaklaşım olan koçluğun anlaşılması ve doğru konumlandırılması yönünde çok güzel bir kaynak. Özellikle İK profesyonelleri için, organizasyonlarında koçluk sürecinin yapılandırılması açısından son derece yol gösterici olacağına inanıyorum.”

- Neslihan Sezer Hacıoğlu - Yıldız Holding Kurumsal Strateji Grup Müdürü / Profesyonel Koç

“Koçluk ile ilgili hem koçlar hem danışanlar hem de koçluk hizmeti alan kurumlar için hazırlanmış referans niteliğinde, çok donanımlı ve güncel bir kaynak olmuş. Çok beğendim, elinize sağlık.”

- Saynur Önen - Yapı Kredi Bankacılık Akademisi Direktörü / TEGEP YK Başkanı

“Bu kitapta yer alan bilgilerin ve yanıtlanan soruların, mesleğimize ve koçluk sürecini kurmak isteyen İnsan Kaynakları profesyonellerine çok değerli katkı sunacağına inanıyorum. Sevgili Dr. Rıza Kadılar'ın liderliği, sonuç üretme ve organize etme gücü ile bir araya gelen bu bilgileri, on yıldan beri sürdürdüğüm mesleğimde, her koçluk projesi görüşmesinde aktarmaya çalıştım ve şimdi bir bakışta ulaşabilecek hale gelmesinden dolayı mutluyum.”

- Dilek Yıldırım Akgün - MCC- Executive & Team Coach , İLGİ Coaching

“Bu kitap, hem kurumlardan hem de bireylerden koçluk talebinin hızla arttığı ülkemizde, bütünsel bir kaynak olarak önemli bir boşluğu dolduracak. Konuyla ilgilenen herkese bir rehber olarak bu kaynağı tavsiye etmekten mutluluk duyacağım. Gönülden tebrik ediyorum.”

- Demet Uyar, PCC, Yönetici Koçu ve Eğitmen, Navitas

“Koçluğun gittikçe yükselen bir meslek olarak geliştiği ülkemizde, bu mesleğe gönül vermiş kişilerin ve kurumların ihtiyacını karşılayacak, referans olacak bir kitap. Sevgili Rıza'ya bu değerli çalışma için teşekkür ediyorum ve yürekten kutluyorum.”

- Ayşe Coral, ACC, ATC, Adler Central Europe, Genel Müdür

“Koçluk konusunda zihinlerde sorulara cevap veren, bütün paydaşlara referans olacak başarılı bir çalışma.”

- Gamze Acar Bayraktaroğlu, PCC, Kurucu- Yönetici Koçu- Eğitmen, Motiva

“I'm delighted to see this important book published in Turkish. Buying coaching is an important and difficult decision for many professionals and organisations. If you have not spent years studying coaching, it can be very hard to understand the terminology, types of coaching and different organisations involved. This book provides a very valuable and clear overview of the profession, different types of coaching and what stakeholders need to know. It is highly useful and practical for those who want to buy coaching for their company and includes a good checklist of items to cover and questions you should ask coaches that you are planning to work with.”

- Tim Bright, Partner, OneWorld Consulting

 

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat