50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +5 TL ile kapıda ödeme imkanı
İçimizdeki Şeytan - Sabahattin Ali | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın Ad
%25 indirimli

İçimizdeki Şeytan

ISBN / BARKOD : 9786058109889
Üretici : Kopernik Kitap
Yazar : Sabahattin Ali
Sayfa Sayısı : 316
Konu Edebiyat / Türk Edebiyatı
Edebiyat / Roman
Sabahattin Ali'nin romanları uzun birer hikaye gibidir. Hikâyeleri ileromanlarında aynı kurgu, aynı anlatım ve aynı üslûp egemendir. Aralarındaki fark; birininkısa, diğerinin daha uzun ve detaylı oluşudur. Olayların geçtiği yerler, Yazının devamı...
Temin süresi 6 gündür. Kargo Ücreti : 5,00 TL
Liste Fiyatı : 16,67
Kitapsahaf Fiyatı : 12,50
Kazancınız : 4,17

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

9786058109889

Boyut

13.50x21.00

Sayfa Sayısı

316

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2019-01

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Sabahattin Ali'nin romanları uzun birer hikaye gibidir. Hikâyeleri ileromanlarında aynı kurgu, aynı anlatım ve aynı üslûp egemendir. Aralarındaki fark; birininkısa, diğerinin daha uzun ve detaylı oluşudur. Olayların geçtiği yerler, kahraman tipleri,yazarın bunlara yaklaşımı, doğrudan veya dolaylı içerdiği mesajlar hep aynıdır.

Romanlarında anlattığı küçük insanların küçük, ama gerçekçi dünyaları, hayal ve umutları,tutkuları, aşkları, yalnızlıkları, çaresizlikleri, kendine özgü gururları, karşılaştığı zorluklar,yaşadığı çelişkiler, uğradığı haksızlıklar ve bunlara tepkileri vs. onun anlatımıyla bir toplum
fotoğrafına dönüşür. İyi ve sağlam bir gözlemcidir. Çelişkiler ve karşıtlıklar üzerindentoplumsal düzeni eleştirir. Meselesi ve mücadelesi olan bir yazardır o. Bu yüzden toplumunbütün kesimleri tarafından her zaman sevilerek okunur.

Yayınevimiz, Sabahattin Ali'nin bütün eserlerini yeniden yayımlarken onun düzenlemesinive eserlerinin sağlığında yapılan ilk baskılarını esas aldı ve onları, hatırasına saygıgöstererek çarpıtmadan basmayı kendine ilke edindi.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat