60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +6 TL ile kapıda ödeme imkanı!
Kuyucaklı Yusuf - Sabahattin Ali | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın Adre
%25 indirimli

Kuyucaklı Yusuf

ISBN / BARKOD : 9786058109896
Üretici : Kopernik Kitap
Yazar : Sabahattin Ali
Sayfa Sayısı : 280
Konu Edebiyat / Türk Edebiyatı
Edebiyat / Roman
Sabahattin Ali'nin romanları uzun birer hikâye gibidir. Hikâyeleri ileromanlarında aynı kurgu, aynı anlatım ve aynı üslûp egemendir. Aralarındaki fark; birininkısa, diğerinin daha uzun ve detaylı oluşudur. Olayların geçtiği yerler, Yazının devamı...
Temin süresi 6 gündür. Kargo Ücreti : 5,00 TL
Liste Fiyatı : 16,67
Kitapsahaf Fiyatı : 12,50
Kazancınız : 4,17

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

9786058109896

Boyut

13.50x21.00

Sayfa Sayısı

280

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2019-01

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Sabahattin Ali'nin romanları uzun birer hikâye gibidir. Hikâyeleri ileromanlarında aynı kurgu, aynı anlatım ve aynı üslûp egemendir. Aralarındaki fark; birininkısa, diğerinin daha uzun ve detaylı oluşudur. Olayların geçtiği yerler, kahraman tipleri,yazarın bunlara yaklaşımı, doğrudan veya dolaylı içerdiği mesajlar hep aynıdır.Romanlarında anlattığı küçük insanların küçük, ama gerçekçi dünyaları, hayal ve umutları,tutkuları, aşkları, yalnızlıkları, çaresizlikleri, kendine özgü gururları, karşılaştığı zorluklar,yaşadığı çelişkiler, uğradığı haksızlıklar ve bunlara tepkileri vs. onun anlatımıyla bir toplumfotoğrafına dönüşür. İyi ve sağlam bir gözlemcidir. Çelişkiler ve karşıtlıklar üzerindentoplumsal düzeni eleştirir. Meselesi ve mücadelesi olan bir yazardır o. Bu yüzden toplumunbütün kesimleri tarafından her zaman sevilerek okunur.

Yayınevimiz, Sabahattin Ali'nin bütün eserlerini yeniden yayımlarken onun düzenlemesinive eserlerinin sağlığında yapılan ilk baskılarını esas aldı ve onları, hatırasına saygıgöstererek çarpıtmadan basmayı kendine ilke edindi.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat