150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +12 TL ile kapıda ödeme imkanı

E-Ticaret

Elektronik Ticaret

ISBN / BARKOD : 4236621461493
Üretici : Paradigma Akademi Yayınları Sahaf
Yazar : Serdar Canbaz
Sayfa Sayısı : 155
Konu
Birinci Bölümde, ekonominin değişen yönlerine dikkat çekilerek, bilgi çağı ve yeni ekonomi hakkında bilgiler verilmiştir. İkinci bölümde, elektronik ticaret kavramı hakkında bilgilere yer verilerek yeni ortaya çıkan terimlere ve Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 15,00 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 17,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

4236621461493

Boyut

14.50x21.00

Sayfa Sayısı

155

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2013-01

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Birinci Bölümde, ekonominin değişen yönlerine dikkat çekilerek, bilgi çağı ve yeni ekonomi hakkında bilgiler verilmiştir.

İkinci bölümde, elektronik ticaret kavramı hakkında bilgilere yer verilerek yeni ortaya çıkan terimlere ve elektronik ticaret araçlarına değinilmiştir.

Üçüncü bölümde, elektronik, ticaretin gelişmesinde önemli bir rol oynayan internet hakkında bilgilere yer verilerek, internetin dünyada ve Türkiye'deki gelişimi hakkındaki bilgilere değinilmiştir.

Dördüncü bölümde, işletmelerin elektronik ticaret yapabilmeleri için gerekli işlemler ile kaliteli bir web sitesine ilişkin bileşenlere yer verilmiştir.

Beşinci bölümde, elektronik ticaretin önemli bir sorunu olarak nitelendirilen güvenlik sorunu üzerinde durulmuştur.

Altıncı bölümde elektronik ticarete ilişkin muhasebe düzeninden bahsedilmiş ve örnek iş olgusu ile muhasebe kayıt örneklerine yer verilmiştir.

Altı bölümden oluşan bu kitap elektronik ticaret ile ilgili genel bilgi sahibi olmak isteyenler için bir başlangıç niteliğindedir.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat