150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +12 TL ile kapıda ödeme imkanı
Güneşin Öptüğü Kız (Ciltli) - Şeyma Demir | Yeni ve İkinci El Ucuz Kit

Güneşin Öptüğü Kız (Ciltli)

Kızıl Kardelen

ISBN / BARKOD : 12345678311238
Üretici : Hayat Yayınları Sahaf
Yazar : Şeyma Demir
Sayfa Sayısı : 464
Konu Edebiyat / Roman
Edebiyat / Türk Edebiyatı
Peçeli asi bir güzelin nefretle başlayan tutkulu bir aşk hikayesi… “Bu kızdan hanım olurdu, savaşçı bile olurdu. Bu kız tek başına Kara Bey'le yolculuk yapabilecek, ona cevap verebilecek cesarete sahip tek insandı. Kara Bey, genç Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 15,00 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 20,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

12345678311238

Boyut

13.50x21.00

Sayfa Sayısı

464

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2017-11

Kapak Türü

Ciltli

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Peçeli asi bir güzelin nefretle başlayan tutkulu bir aşk hikayesi…

“Bu kızdan hanım olurdu, savaşçı bile olurdu. Bu kız tek başına Kara Bey'le yolculuk yapabilecek, ona cevap verebilecek cesarete sahip tek insandı. Kara Bey, genç kızın sözlerini işitirken kalbine mızraklar saplandı. Kendini nasıl bu kadar çirkin görüyordu? Babası muhakkak onu erkeklerden saklamak için sarıp sarmalamıştı, halkı ise görülmemiş güzelliğini kıskanmıştı.”

Atayurtları Kafkasya'dan Osmanlı İmparatorluğu'nun bağrına göç eden Çerkes kavminin beylerinden birinin asi, erkek kardeşlerinden bile daha savaşçı ruhlu kızı Kardelen; kendini çirkin ve lanetli görse de, babasının gözünde yüzü peçelerle saklayacak kadar güzeldi.
Babasını öldürdükleri için Çerkes kavmine nefret duyan, acımasız, gaddar ve hayatı sadece savaş meydanlarında geçmiş bir Osmanlı Yüzbaşısı olan Kara Bey de, Padişahın emriyle Çerkes Beyi'nin kızı Kardelen'i karısı yapmak zorunda kalacak, özürlü olduğu için peçe taktığına inandığı bu kızın maskesini düşürecekti.

Kızıl Kardelen ile Kara Bey'in zorluklarla dolu aşklarını okurken, aşkın aynı zamanda ölümcül bir savaş olduğunu bir kez daha hissedeceksiniz.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat