100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı
Karmaşadan Dinginliğe - Shannah Kennedy | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitab
%25 indirimli

Karmaşadan Dinginliğe

Özgüvenle Kontrolü Ele Geçirin

ISBN / BARKOD : 9786057879400
Üretici : Salon Yayınları
Yazar : Shannah Kennedy Lyndall Mitchell
Sayfa Sayısı : 272
Konu İnsan ve Toplum / Kişisel Gelişim
İnsan ve Toplum / Diğer
Bir kişisel yükseliş: Karmaşadan Dinginliğe'nin bize sunduğu işte tam da bu. Günümüz hayatının hızlı temposu, genellikle, gerçek anlamda yaşamaya zamanınızın olmadığını hissettirebiliyor. Bu kitap, ‘stresli olmaktan' çıkıp, Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Liste Fiyatı : 39,50
Kitapsahaf Fiyatı : 29,63
Kazancınız : 9,87

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

9786057879400

Boyut

15.00x21.00

Sayfa Sayısı

272

Basım Tarihi

2019-10

Çeviren

Şeyma Tahan

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

1. Hamur

Dili

Türkçe

Bir kişisel yükseliş: Karmaşadan Dinginliğe'nin bize sunduğu işte tam da bu. Günümüz hayatının hızlı temposu, genellikle, gerçek anlamda yaşamaya zamanınızın olmadığını hissettirebiliyor. Bu kitap, ‘stresli olmaktan' çıkıp, kalbiniz, zihniniz ve bedeninizi birleştirmek, istediğiniz hayatı düzene koyarken size destek olmak için tasarlanmış güçlü bir araçtır. Size, tutku ve amaçla döşenmiş bir yolu-karmaşadan dinginliğe giden yolu gösterecektir.

Birçoğumuzun sürekli koşmaktan çok yorulduğu, yine de durmak için kendimize güvenmediğimiz bir dönemde yaşıyoruz. Bir müdahaleye, yeniden canlanmak ve daha iyi olmak için bir molaya ihtiyacımız var. Soluklanmak ve gerçek halimizle yeniden bağlantı kurmak için kendimize izin verebilirsek, özenle kendimizi toplayabilir, yeniden keşfedebilir ve bizim için asıl önemli olanı hatırlayabiliriz. Bu kitapla molaya başladınız.

Lyndall ve Shannah'nın iyi yaşama bilimi konusundaki uzmanlığı meşhurdur. Onlar, hayatın sürdürülemez temposunu ve kişisel imkanlarımıza dair edindiğimiz sınırlandırıcı inançlarımızı sorgulamak için yeterince cesurlardır. Kendimize zulmedişe yönelik modern eğilimler ve vasata doğru kitlesel harekete karşı isyan etmemizi isterler. Gandi'nin söylediği gibi, ‘yaşam, onu hızlandırmaktan ibaret değildir.'

Karmaşadan Dinginliğe'yi okuduktan sonra, ayağa kalkıp muhtemel en iyi halim haline gelmek için ilham aldım. Sizin de en iyi halinizi yaşama ve karmaşadan dinginliğe giden yolunuzu izlemek için cesaret, özgüven ve inanç hissedeceğinizi düşünüyorum.
-Dr. james rouse

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat