250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +16 TL ile kapıda ödeme imkanı
Mutlu Yıllar Büyükanne - Valerie Saubade- | Yeni ve İkinci El Ucuz Kit

Mutlu Yıllar Büyükanne

ISBN / BARKOD : 12345678301785
Üretici : Nokta Kitap Sahaf
Yazar : Valerie Saubade
Sayfa Sayısı : 224
Konu Edebiyat / Fransız Edebiyatı
"Dün öğleden sonra, kızımı öldürmeye karar verdim. Seksen yaşında bu pek de kolay olmayacaktır. Hele bir de tekerlekli sandalyeye bağlanmışken..." Zor görünse de bizim felçli seksenlik, amacına ulaşmayı kafasına koymuştur. Çünkü Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 25,00 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 8,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

12345678301785

Boyut

13.50x20.00

Sayfa Sayısı

224

Basım Yeri

İstanbul

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

"Dün öğleden sonra, kızımı öldürmeye karar verdim. Seksen yaşında bu pek de kolay olmayacaktır. Hele bir de tekerlekli sandalyeye bağlanmışken..."

Zor görünse de bizim felçli seksenlik, amacına ulaşmayı kafasına koymuştur. Çünkü anne ve kız arasındaki nefret karşılıklıdır ve kolay kolay yok olacak cinsten de değildir.

Erkeklerin etrafında fırdöndüğü, katı prensiplere sahip, ünlü bir piyanist olan Büyükanne, seksen yaşında ve bütün vücudu felçli de olsa hayat doludur. Kızı Elisabeth ise hırçın ve can sıkıcı biridir ve sabırsızlık içinde annesinden kalacak mirası beklemektedir. Annesinin bakımı konusundaysa, oldukça kişisel sebeplerden dolayı iğrençleşebilen bir kadındır.

Elisabeth dışında, Büyükanne'nin etrafında; bakıcıları, kendine bile hayrı olmayan bir damat, zarafet yoksunu bir kız olan torunu, çılgın bir noter, hayat dolu ve hayalci bir son sevgili var...

Büyükanne'nin yaşamındaki tüm bu tiksindirici ya da ruhu okşayan kişilikler, oldukça hoş ve isabetli bir şekilde harmanlanmış.

Fransa'da yayınlandığında, hem edebiyat çevreleri hem de okuyuculardan büyük bir ilgi gören Mutlu Yıllar Büyükanne, haşin olduğu kadar eğlenceli de bir başyapıt.
(Tanıtım Yazısı'ndan)

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat