400 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +30 TL ile kapıda ödeme imkanı
Yıldızlara Yolculuk - Nicholas Christopher | Yeni ve İkinci El Ucuz Ki

Yıldızlara Yolculuk

ISBN / BARKOD : 14000000009973
Üretici : TURKUVAZ SAHAF
Yazar : Nicholas Christopher
Sayfa Sayısı : 547
Konu
Yeryüzü Cassiel'in altında düşercesine uzaklaşıyor olmalı, diye düşündüm, tıpkı ölüm anında bazı insanların ayağının altından kaydığı gibi. Korkunç bir hızla yükselirken, yalnızca bir kenti, bir ülkeyi ya da bir kıtayı Yazının devamı...
STOKTA YOK
Kitapsahaf Fiyatı : 80,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

14000000009973

Boyut

135-210

Sayfa Sayısı

547

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2006

Çeviren

Yasemin Akbaş

Yeryüzü Cassiel'in altında düşercesine uzaklaşıyor olmalı, diye düşündüm, tıpkı ölüm anında bazı insanların ayağının altından kaydığı gibi. Korkunç bir hızla yükselirken, yalnızca bir kenti, bir ülkeyi ya da bir kıtayı değil, masmavi parıldayan, koskoca bir gezegeni bırakıyordu arkasında... O anda o noktaya kimbilir hangi bilinmez güçlerin etkisiyle gelmişti; orada olmasında, kendi hayatının yanı sıra -başta benimki ve Enzo'nunki olmak üzere- daha kimlerin hayatındaki iniş çıkışlar rol oynamıştı?..
"Yıldızlara Yolculuk", temposu, kurgusu ve işlenişiyle soluk kesici bir roman. İki katmanlı bir anlatımla, on beş yıllık bir zaman diliminde geçen romanın kahramanlarından Enzo, teyzesi Alma ile birlikte izlediği bir gösterinin ardından kaçırılır. Alma'nın bütün sevdikleri tuhaf bir biçimde ortadan kaybolmaktadır. Ne polis ne de özel detektifler Enzo'nun izini bulamayınca Alma'nın hayatı rayından çıkar.
"Yıldızlara Yolculuk", birbirini arayan insanların; ait oldukları kişilere ulaşmaya çalışan kayıp ve gizemli nesnelerin öyküsü. Romanlarında astrolojiye, büyülü dünyalara, yıldızlara ve oralara yapılan yolculuklara, meteorlara, gökyüzünün gizemli köşelerine sıkça yer veren ve bir tür modern zaman Şehrazat'ı olan Nicholas Christopher'dan Binbir Gece Masalları tadında bir roman.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat