150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +12 TL ile kapıda ödeme imkanı

İşletme

ISBN / BARKOD : 4239722492525
Üretici : Alfa Aktüel Yayınları Sahaf
Yazar : Zeyyat Sabuncuoğlu Tuncer Tokol
Sayfa Sayısı : 389
Konu
Bu kitap, başta İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri olmak üzere Meslek Yüksek Okulu İşletme Bölümü öğrencilerine ve ayrıca işletmecilik konularına ilgi duyan herkese temel bilgiler sunmayı amaçlar. Kitap iki kısımdan oluşmuştur. Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 15,00 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 29,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

4239722492525

Boyut

16.00x24.00

Sayfa Sayısı

389

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2016-02

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

1. Hamur

Dili

Türkçe

Bu kitap, başta İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri olmak üzere Meslek Yüksek Okulu İşletme Bölümü öğrencilerine ve ayrıca işletmecilik konularına ilgi duyan herkese temel bilgiler sunmayı amaçlar.

Kitap iki kısımdan oluşmuştur. Altı bölümden oluşan birinci kısımda; işletmecilikte kullanılan temel kavramlar, izlenen amaç ve ilkeler, çevreyle ilişkiler, işletme etiği, işletmenin sınıflandırılması, sistem olarak analizi, performans göstergeleri, işletmenin kuruluş çalışmaları ve son olarak işletmelerde büyüme modelleri ve kapasite türleri ayrı ayrı incelenmiştir.

Kitabın ikinci kısmında ise, işletmecilik bilgilerini daha iyi analiz edebilmek için işlevsel bir yaklaşım izlenmiş ve başta yönetim, organizasyon olmak üzere sırasıyla finansman, üretim, pazarlama, insan kaynakları gibi temel işlevlere yer verilmiş, daha sonra araştırma geliştirme, halkla ilişkiler ve muhasebe gibi yardımcı işlevler ele alınarak ayrıntılı biçimde işlenmiştir.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat