100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +7 TL ile kapıda ödeme imkanı
İslam'a Göre Sihir, Cin Çarpması Teşhis ve Tedavi Usulleri - ARİF COŞK
%15 indirimli

İslam'a Göre Sihir, Cin Çarpması Teşhis ve Tedavi Usulleri

ISBN / BARKOD : 9786059325004
Üretici : Aktaş Yayıncılık
Yazar : ARİF COŞKUN
Sayfa Sayısı : 177
Konu İslam / Araştırma-İnceleme
İslam / Diğer
Ruhî bir hastalığa müptela olan. cin çarpan, sihir yapılan, sara tutulan bir müslüman kardeşimiz bu hastalığın tedavisi için ne yapacak? Cincilere, kâhin ve falcılara veya sihirbazlara gidebilir mi? Gidemezse nasıl tedavi olacaktır Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Liste Fiyatı : 25,00
Kitapsahaf Fiyatı : 21,25
Kazancınız : 3,75

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

9786059325004

Boyut

13.50x19.50

Sayfa Sayısı

177

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2016-12

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

1. Hamur

Dili

Türkçe

Ruhî bir hastalığa müptela olan. cin çarpan, sihir yapılan, sara tutulan bir müslüman kardeşimiz bu hastalığın tedavisi için ne yapacak?

Cincilere, kâhin ve falcılara veya sihirbazlara gidebilir mi? Gidemezse nasıl tedavi olacaktır Sihrin aslı var mıdır? Rasulüllah'a yapılmışmıdır? Varsa ve yapılmışsa nasıl tedavi edilmiştir?

Sara cinlerden midir? Cinler insanın içine girebilir mi? Allah'ın kitabından veya sünnetinden delil var mıdır? Rasulullah cinli hastalara delilleri okudu mu? Okudu ise ne okudu? Sahabeden veya Müslümanların imamlarından böyle bir hadise vuku buldu mu? Sihir ilmini öğrenmek caiz midir? Cinler görülebilir mi? Cinlerle evlenmek caiz midir? Nerelerde yaşarlar? Cinlerin arkasında namaz olur mu? Cin görüldüğüne veya görülmediğine dair ayet ve hadisten delil var mıdır? Kimlerle arkadaş olurlar, kimlerle arkadaşlığı daimidir?

Mucize, keramet ve sihir arasındaki fark nasıl anlaşılır? Her önüne gelen mürşit olabilir mi? Kimler Allah'ın dostu, kimler şeytanın dostudur? Hastalara okumak caiz midir? Delil var mıdır? Ne okunur? Nasıl tedavi edilir? Tedavi edenin özellikleri nelerdir? Kâhin, arraf. falcı ve sihirbazlara karşı tutumumuz ne olmalıdır? Bunlar ve bunlara benzer bazı soruların cevaplarını bu kitapta topladık.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat