100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı
Hayatta Kalma Kılavuzu - Derleme | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın Adre

Hayatta Kalma Kılavuzu

Survival

ISBN / BARKOD : 14000000000741
Üretici : BİLGE KÜLTÜR SANAT SAHAF
Yazar : Derleme
Sayfa Sayısı : 280
Konu Genel Konular / Başvuru Kitapları
Bu kitap, daha ziyade bir el kitabı veya kılavuz kitap niteliğinde düzenlenmiştir. Daha çok askeri eğitim almış ya da alacak kişiler için düzenlenmiş olsa da, konunun özünde yaşam olduğu için herkesin faydalanabileceğini Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 23,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

14000000000741

Boyut

16.50x24.00

Sayfa Sayısı

280

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2017-06

Çeviren

Ş. Burcu Güner

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Bu kitap, daha ziyade bir el kitabı veya kılavuz kitap niteliğinde düzenlenmiştir. Daha çok askeri eğitim almış ya da alacak kişiler için düzenlenmiş olsa da, konunun özünde yaşam olduğu için herkesin faydalanabileceğini düşünüyoruz.

İçeriğine genel bir bakış yaptığımızda; kutuplar, çöller, büyük ormanlar veya okyanuslar gibi ortamlarda zor koşullar altına girdiğinizde (örneğin uçak veya deniz kazası sonucu) hayatta kalmayı nasıl başarabileceğinizi görebilirsiniz.

Nasıl yol alacağınız, yönünüzü nasıl bulacağınız, İlk yardım bilgileri, sağlık önlemleri, hastalandığınızda yada yaralandığınızda neler yapacağınız, su ve yiyeceğinizi nasıl bulacağınız gibi bilgiler detaylı olarak ele alınmış; bunlar ele alınırken yanınızda gerekli malzeme olamadığı göz önünde bulundurularak doğadan ve ögelerinden nasıl faydalanabileceğiniz detaylı resimler eşliğinde anlatılmıştır.

Bitkileri, böcekleri ve bazı hayvanları da resimleriyle ve ayrıntılarıyla tanımlayabileceğiniz bu "Hayatta Kalma Kılavuzu"ndan herkes bir şeyler öğrenebilir, kendine göre bir şeyler bulabilir.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat