60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +6 TL ile kapıda ödeme imkanı!
Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler (Ciltli) - Elena Favilli | Yeni ve

Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler (Ciltli)

ISBN / BARKOD : 13000000001943
Üretici : HEP KİTAP SAHAF
Yazar : Elena Favilli Francesca Cavallo
Sayfa Sayısı : 224
Konu Edebiyat / Antoloji
Edebiyat / Öykü
Son zamanlardaki satış : 1
Denizlerin derinliğinden ormanların kuytusuna, savaş meydan- larından şaşaalı saraylara, hastanelerden gökyüzünün son- suz maviliğine, dünyanın ve zamanın her köşesinden kendile- rine dayatılan kurallara ve geleneklere isyan etme gücü Yazının devamı...
STOKTA YOK
Kitapsahaf Fiyatı : 23,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

13000000001943

Boyut

16.80x22.80

Sayfa Sayısı

224

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2018-08

Çeviren

Deniz Öztok

Kapak Türü

Ciltli

Kağıt Türü

1. Hamur

Dili

Türkçe

Denizlerin derinliğinden ormanların kuytusuna, savaş meydan- larından şaşaalı saraylara, hastanelerden gökyüzünün son- suz maviliğine, dünyanın ve zamanın her köşesinden kendile- rine dayatılan kurallara ve geleneklere isyan etme gücü bulan kadınların hikâyeleri bunlar. Prenslerini bekleyen değil, kader- lerini ellerine alan prenseslerin hikâyeleri... Asi Kızlara Uykudan Önce Hikâyeler; yüz asi kadının, Sally Nixon, Cristina Portolano, Sarah Wilkins, Barbara Dziadosz gibi dünyanın dört bir yanın- dan altmış asi kadın tarafından çizilen olağanüstü illüstrasyon- larla renklenmiş hayatları... Bildiğimiz dünyanın bilmediğimiz gerçekleri... Ödüllü yazarlar Elena Favilli ve Francesca Cavallo, olağanüstü yüz kadının maceralarından derledikleri masalsı gerçeklerle, okuyucuları keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

Günün herhangi bir anında açıp okuyacağınız, elinizin altında bu- lunduğunda kendinizi iyi hissedeceğiniz, kızınıza anlatacağınız gerçek hayat hikâyelerinin masalsı versiyonu. Nesilden nesile an- nelerin kızlarına hediye edebileceği, ilham verici bir kitap. Aslın- da bir çocuk kitabı olarak tasarlanan çalışmayı, hep kitap “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde her yaştan genç kıza bir hediye” olarak yayımlıyor.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat