100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı
Boyama Kitabı - Ferit Şentürk | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın Adresi

Boyama Kitabı

ISBN / BARKOD : 9789944597562
Üretici : Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı
Yazar : Ferit Şentürk
Sayfa Sayısı : 32
Konu Çocuk Kitapları / Boyama Kitapları
Sizler onurlu yarınların teminatısınız. Her birinizden beklentimiz bir Türk çocuğu olduğunuzun bilinciyle hareket etmenizdir. Biz, sizleri birer Türk bayrağı olarak görmekteyiz: Daima temiz, yüksekte, heybetli, gururlu, asil ve her şeyin Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 10,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

9789944597562

Boyut

21.00x29.70

Sayfa Sayısı

32

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2019-11

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

1. Hamur

Dili

Türkçe

Sizler onurlu yarınların teminatısınız. Her birinizden beklentimiz bir Türk çocuğu olduğunuzun bilinciyle hareket etmenizdir. Biz, sizleri birer Türk bayrağı olarak görmekteyiz: Daima temiz, yüksekte, heybetli, gururlu, asil ve her şeyin en iyisine layık.

Temel amacımız; araştıran, sorgulayan, kendisine güvenen, yeniliklere açık bireyler olarak yetiştirilmenizdir. Sizlere daha güzel, daha yaşanabilir bir ülke ve dünya bırakmak; sizleri millî değerlerimizle bezenmiş bir şekilde geleceğe hazırlamak herkesin üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmesi ile mümkündür.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak sevgili çocuklarımıza ülkemizi geleceğe taşımaya yönelik, sorumlu ve duyarlı bütün çabalarında destek vermeye ve yanlarında olmaya devam edeceğiz. Çünkü çocuklarımızı seviyor ve onlara güveniyoruz.

Türk mitolojisinde yer alan motiflerden esinlenerek hazırladığımız bu eseri beğeninize sunmaktan da büyük bir kıvanç ve mutluluk duyuyoruz.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat