600 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
Hasta Öyküler ve Kulağakaçan - Gökçe Bezirgan | Yeni ve İkinci El Ucuz

Hasta Öyküler ve Kulağakaçan

ISBN / BARKOD : 12345678308611
Üretici : İletişim Yayınları Sahaf
Yazar : Gökçe Bezirgan
Sayfa Sayısı : 139
Konu Edebiyat / Öykü
Bir kızım var. Annemin beni çok sevdiği gibi seviyorum onu. Herkesten, her şeyden koruyup kolluyorum. Babası kim bilmiyorum. Bilmem ne teyze biliyor. Ama bilmemek daha iyi... Kızımın saçları çok güzel. Sokakta çocuklar saçlarını Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 65,00 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 11,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

12345678308611

Boyut

13.00x19.50

Sayfa Sayısı

139

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2015-05

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Bir kızım var. Annemin beni çok sevdiği gibi seviyorum onu. Herkesten, her şeyden koruyup kolluyorum. Babası kim bilmiyorum. Bilmem ne teyze biliyor. Ama bilmemek daha iyi... Kızımın saçları çok güzel. Sokakta çocuklar saçlarını çekiyor. Telleri birbirine dolanıyor. Önüme oturtup tarıyorum; acıtmadan. Diplerinden deniz kokusu yayılıyor... Varsayalım güneş batıyor, sene bilmem kaç. Üç masalı bir meyhane var ileride... Rüzgâr, sokağın dar girişinde kalakalmış. Sokaktan çocuk sesleri geliyor, cızırtıları evlere doluyor. Korna sesleri, uzun kısa. Güveler şehri istila ediyor. Kırt kırt. Bütün elbiselerin potu var. Kırt kırt.

Herkes kendi kuyusunda kayboluyor, kendi kuyusundan zuhur ediyor. Gökçe Bezirgan, ince bir koyuluk anlatıyor, sızım sızım. Kader varsa eğer acıdan besleniyor muhakkak.

Hasta Öyküler ve Kulağakaçan, biri Yaşar Nabi Nayır Ödülü almış iki öykü destesini birleştiriyor. Kaderi anlamak için masumiyet gerekiyor.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat