60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +6 TL ile kapıda ödeme imkanı!

Ares

Mahşerin Dört Atlısı Serisi

ISBN / BARKOD : 13000000002084
Üretici : ARUNAS YAYINCILIK SAHAF
Yazar : Larissa Ione
Sayfa Sayısı : 362
Konu Edebiyat / Fantastik
Son zamanlardaki satış : 1
Mahşerin Dört Atlısı, kutsal kitaplarda adları geçen, kıyamet gününde ortaya çıkacaklarına inanılan dört atlı: Ares (Savaş), Reseph ( Salgın), Thanatos (Ölüm) ve grubun tek bayan üyesi, Limos ( Kıtlık). Her atlının kendisine ait Yazının devamı...
STOKTA YOK
Kitapsahaf Fiyatı : 10,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

13000000002084

Boyut

13.50x21.00

Sayfa Sayısı

362

Basım Tarihi

2012-02

Çeviren

Burcu Çelik

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Mahşerin Dört Atlısı, kutsal kitaplarda adları geçen, kıyamet gününde ortaya çıkacaklarına inanılan dört atlı: Ares (Savaş), Reseph ( Salgın), Thanatos (Ölüm) ve grubun tek bayan üyesi, Limos ( Kıtlık). Her atlının kendisine ait bir mührü var ve her mühür iki kehanet getiriyor. Mahşer gününün gelip dünyanın yok olmasına engel olabilmek için mühürlerini korumak zorundalar. Ama bu, hiç de kolay bir görev değil! Onun adı Ares ve omuzlarında tüm insanlığın kaderini taşıyor.

Onun şeytani güçlere yenilmiş olması demek dünyanın yok olması demek. Mahşerin Dört Atlısından biri olarak, herhangi bir insandan yüz kat daha güçlü, daha çevik ve daha zeki. Ares'in mührü artık Cara Thornhart'un ellerinde. İnsanlar, normalde mührü taşıyacak kadar güçlü değiller ama Cara cehennem köpeğine bağlı kaldığı sürece, hayatta kalabilir.

Ares ise bağın kopmadığından emin olmak zorunda, çünkü eğer bağ kopar da, mühür kırılırsa, bu sefer ‘‘Savaş'' dünyaya yayılacak ve dünya asla eskisi gibi olmayacak.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat