100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +9 TL ile kapıda ödeme imkanı

Psikopat 2 (Ciltli)

ISBN / BARKOD : 12345678292581
Üretici : Martı Yayınları Sahaf
Yazar : Mihri Mavi
Sayfa Sayısı : 384
Konu Edebiyat / Aksiyon - Macera
Son zamanlardaki satış : 2
Çok güzel ve bir o kadar da uzak bana… Aşk, ihanet ve suçluluk... Buket bir taraftan Kağan'a kendisini affettirmeye çalışırken, diğer taraftan da içine düştüğü cehennemden kurtulmaya çalışır. Yalnızca Kağan'ın kendisini Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 23,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

12345678292581

Boyut

13.50x21.50

Sayfa Sayısı

384

Kapak Türü

Ciltli

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Çok güzel ve bir o kadar da uzak bana…

Aşk, ihanet ve suçluluk... Buket bir taraftan Kağan'a kendisini affettirmeye çalışırken, diğer taraftan da içine düştüğü cehennemden kurtulmaya çalışır. Yalnızca Kağan'ın kendisini affetmemesi değil, okulda da işler pek yolunda gitmez.

Aşk, kızgınlık ve hayal kırıklığı... Kağan, aşkı ile öfkesi arasında kalırken Buket'i bir türlü affedemez. Ama öfkeli olsa da, bir gölge misali Buket'i takip etmekten vazgeçmez.

Öte yandan Kağan'ın abisi Onur'un Buket'ten istedikleri her şeyi daha da içinden çıkılmaz bir hale sokar. Buket, acımasızlığıyla bilinen Bahadır'la tanışmak ve ona yakın olmak zorundadır. Fakat Kağan hayatındayken bunu başarabilmesi o kadar da kolay değildir.

Bunca imkânsızlığa rağmen aşk kazanacak mı? Karanlıktan doğan aşk, Kağan ile Buket'i tekrar bir araya getirecek mi? Bu aşkın gücü her şeyi geride bırakmalarına yetecek mi?

Melda b. Tarih: 17.04.2019 18:54
İkinci el olarak geliyor haberiniz olsun ama bu fiyata normal diyebiliriz


Yorum yaz
Kapat