100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! +7 TL ile kapıda ödeme imkanı
Adım Adım Sınav Yolculuğu - Neslihan Serbest | Yeni ve İkinci El Ucuz

Adım Adım Sınav Yolculuğu

ISBN / BARKOD : 00000099308
Üretici : HAYAT SAHAF
Yazar : Neslihan Serbest
Sayfa Sayısı : 160
Konu Genel Konular
Bu kitap ahkam kesen, akıl veren, nasihat eden bir kitap değildir. Aradığınız buysa, bu kitabın size göre olmadığın söylemeliyiz. Bu kitap gençlere hem yaşanan duygu ve düşünceleri hem de önemli farklı bakış açılarını Yazının devamı...
Kargo Ücreti : 9,50 TL
Kitapsahaf Fiyatı : 9,00

Ürün Özellikleri

Stok Kodu

00000099308

Boyut

13.50x20.00

Sayfa Sayısı

160

Basım Yeri

İstanbul

Basım Tarihi

2009-12

Kapak Türü

Ciltsiz

Kağıt Türü

2. Hamur

Dili

Türkçe

Bu kitap ahkam kesen, akıl veren, nasihat eden bir kitap değildir. Aradığınız buysa, bu kitabın size göre olmadığın söylemeliyiz.

Bu kitap gençlere hem yaşanan duygu ve düşünceleri hem de önemli farklı bakış açılarını sunmaktadır.

Sınavlara hazırlanmak öğrenciler için zor bir süreç haline geldi. Bu süreci zorlaştıran da kolaylaştıracak olan da bizleriz.

Adım Adım Sınav Yolculuğu sürece dair büyük resmi görebilmeyi ve gerekli önlemleri alabilmeyi sağlayabilecek biçimde kurgulanmıştır.

Sınava hazırlanma sürecine dair öğrenci ve ebeveyn bakış açıları ile peşinden gelen bilgilendirme bölümleri birbirini tamamlamakta, yaşanan ve yaşanacaklara dair hem saptamalar yapılmakta hem de öneri ve çözümler verilmektedir.

Gerekli ve yararlı olduğuna inandığımız uygulamalarla da değişime yardımcı olmayı ümit ettiğimiz bölümler ve çok somut önerilerle bitirdiğimiz bu kitaptan yararlanmanızı, tüm kalbimizle diliyoruz.

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.


Yorum yaz
Kapat